Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tökéletes alakot szeretnék!...

Arimyevery kérdése:

Tökéletes alakot szeretnék! Ti melyik sportot ajánljátok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 160 cm és 39-40 kilo. Gyűlölöm a testem és szeretnék egy izmos,formás alakot,főleg a lábamra! Melyik sportot ajánlanátok,ami élvezetes és formál? Én a táncon gondolkoztam de abból se tudom melyiket válasszam,mert a baletton is gondolkoztam de nem tudom hogy az mennyit ér,mert a balettos lányoknak olyan gyönyörű alakjuk van csak nem tudom! Segítsetek!

2015. dec. 16. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már a testépítés kategóriába teszed fel a kérdést, elgondolkodhatnál a testépítésen mint sport.
2015. dec. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
keress ra a sajat testsulyos edzesre.
2015. dec. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Andi80018 ***** válasza:
100%
Járj el valamilyen aerobic-ra ,van annyi, mint a franc. Az egyik csak bejön. Egyébként meg 14 évesen még gyerek tested van, ez sokat fog még változni. A testépítés a legjobb szerintem, de nem ennyi idősen, ha lányom lennél, nem ajánlanám. Elég kb 4 év múlva nagy súlyokkal edzeni. Addig saját testsúlyos edzésforma kellene, hogy a vázad megerősödjön, jó legyen az állóképességed. Járj balettre, a szeretnél, legalább hajlékony leszel, bár nekem ők elég ijesztően néznek ki, szerintem az ízületeket is nagyon igénybe veszi.
2015. dec. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kangoo
2015. dec. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

12 vagyok, annyi kiló mint te, egy barinőm is, sztem nem lehetsz kövér, én se vagyok az

Ám sztem nem az szàmit h ennyi vagy annyi kiló vagy e, hanem az, h látásra mennyi ék tűnsz.


Persze ne legyél 100 kilós balerina, de ha nem vagy kövér, és a *korosztàlyodban az átlag kilo* kb annyi mint te, akkor sztem semmi baj nincs a testeddel


*=az, h kb hàny kilonak kellene lennie 1 14 évesnek.

Ám én Rocky rá jàrtam, akkor szép alakom volt, + a tanulás is könnyebben ment. Szóval ha sürgősen szebb alakot keresel, akk azt ajanlom

2018. dec. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bocs h ilyen későn írok, de hátha...
2018. dec. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mármint neked valszeg nem segítettem, de valakinek lehet h jól jön...
2018. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!