Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjét ajánlanátok?...

Milyen fehérjét ajánlanátok? Edzés után és napközben? Eddig Biotech USA Nitro pure whey-t használtam, illetve power protein. Most valami más márkát is kipróbálnék, ami ízben is jó!

Figyelt kérdés
Néztem a Scitecet is meg jó néhány márkát. Ki milyet használ illetve ízre milyen és mennyire hozza az izomtömeget? Előre is köszönöm !

2015. dec. 24. 15:47
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
Izomtömeget a napi össz tàpanyagbevitel hoz, nem egy konkrèt tápkieg. Èn az mhn wheyt veszem évek óta. Szójàs cuccot nem veszek.
2015. dec. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem hozza semennyire az izomtömeget. Az izomtömeget az hozza, hogy van egy étrended amit ki tudsz egészíteni a tápkiegekkel, hogy könnyebben meglegyen a megfelelő mennyiségű fehérje beviteled. Tökmindegy, hogy biotech vagy scitec az ár érték arány dönt. Én MHN-t fogyasztok.
2015. dec. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A végén rájöttem hogy hülyeséget írtam :) ,csak most szeretnék valamit rendelni :) scitec 100 whey proteinen gondolkodom,de kikérem mások véleményét tapasztalatát előtte :)
2015. dec. 24. 15:54
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
Az is jó, csak drágàbb.
2015. dec. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!