Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Osztott vagy a teljes testes...

Osztott vagy a teljes testes edzésterv jobb szálkásításra?

Figyelt kérdés

2015. dec. 30. 23:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jó nyilván valamennyire függ tőle, kardió, nem szabad a súlyokból nahon visszavenni stb, de én most arra gondoltam, hogy még nagyon sokan abba a középkori tudatállapotban vannak, hogy az edzésük határozza meg a szálkásodást. "magas ismétlésszámmal edzem mert most szálkásítok" stb bullshit
2015. dec. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Cortez70 ***** válasza:
Az bizony baromság. Tényleg sokan hiszik mèg, hogy kis súllyal kell szálkàsítani. Nàlunk a teremben is sok ilyen tudatlan van.
2015. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez a százalékozás faxszság. Akkor ne eddzél és nézd meg mi lesz.
2015. dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Annyi alapja van a dolognak hogy ha eddig 3x5-öt csináltál. Mondjuk 80 kg-ba akkor jobb lehet a 3x10 70 kg-ba, egy kis maximális erőt vesztesz vele de az csak neurológiai. Ugyanannyira "nehéz" teljesíteni két dolgot.

Persze ha valaki alapból 8-12 ismétléseket csinál azt nem érdemes növelni

2015. dec. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Elején válaszoltam valahol, hogy súlyból veszek vissza meg ismétlésszámot variálom. Aztán jött ebből a téma, hogy magas ismétlés meg lfasz súly.


Nem arról van szó, hogy felére csökkentem a súlyt meg stb; annyi az egész, hogy ilyenkor érzem azt, hogy nem bírom a megszokott súllyal csinálni, 1-2 kilóval vissza kell vennem. Azt ennyi.

2015. dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Százalékokat meg nem írtam, hogy mi merre hogy...

Ha mindenképpen ilyeneket vár valaki, azt mondom:

Edzés legyen 100%

Étrend legyen 100%


Nem tudsz olyat írni, hogy étrend 60% és csak a többi az edzés. Szimpla kajától nem lesz itten csoda. Edzéssel ugyanez a helyzet. buék meg minden fszom

2015. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!