Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a jobb húzódzkodó rúd?

Melyik a jobb húzódzkodó rúd?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2016. jan. 27. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen a fal szerkezete, ahova felkerül.
2016. jan. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egyenes
2016. jan. 27. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy látom, az a fő különbség a kettő között, hogy az egyiket a plafonra, a másikat a falra kell erősíteni. Ha hagy belmagasságú lakásban laksz (>3 m), ott a plafonra szerelhető nem jön szóba, mert olyan magasra kerül, hogy nem éred el. De a falra könnyebb szerelni, mint a plafonra, ezért én a másidikat választanám. A plafonra szerelhető szerintem akkor jön számításba, ha a fal nem teherbíró, pl. gipszkarton, de a plafonban van terhelhető gerenda.
2016. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor így melyik a jobb?


[link]


[link]


[link]

2016. jan. 27. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:
A középsőt nem választanám, mert függőleges irányban viszonylag röviden fekszik fel a falra. A harmadiknak meg látod az előnyét: egymás felé forduló tenyérrel szűk fogással is lehet rajta húzódzkodni, de az az árában is megmutatkozik. Szerintem nem biztos, hogy annyit ér az. Nekem az elsőhöz hasonló van, és teljesen elégedett vagyok vele.
2016. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!