Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen kondigépek kellenek?

Milyen kondigépek kellenek?

Figyelt kérdés

Jelenleg 17 éves vagyok, eddig fociztam, de sajnos nem látom már értelmét. 60kg vagyok és neki szeretnék állni kondizni. Itthon szeretnék, nem akarok menni konditerembe, mer ahol lakok, jelenleg nincs és a legközelebbi is 60-70km-re van, jogosítványom sajnos nincs. Arra az elhatározásra jutottam, hogy itthon szeretnék készíteni gépeket, ugyanis, hegeszteni tudok, értek is hozzá.


Milyen gépeket kellenek, amivel tudom növelni az izmomat stb? Tehát hogy ne legyek vézna gyerek


2016. jan. 29. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Több is kellene, ha nem jutsz el terembe, felesleges rá költeni. Vegyél egy-két szerelhető súlyzót, más-más nagyságrendben, és súlyzós + saját testsúlyos edzések!
2016. jan. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Fekpad, aztán cső.

Veszel húzódzkodót, meg egy/kétkezes rudat, súlyokat aztán kész, jófogásról, 100 forintért kilóját, nem kell az Atlas márkájú.

Én így le tudtam edzeni és a fekpadot én is hegesztettem.

2016. jan. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jah, majd arra figyelj, hogy a fekpad álló részét ne sima 4*4 zártszelvényből csináld, hanem szélesebből és akkor tudsz lyukat fúrni rá, a padból így tudsz ferdepadot, csak a padra is szerelj zsanért.
2016. jan. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
tudsz küldeni képet, hogy neked milyen gépeid vnanak és hogy vannak megcsinálva?
2016. jan. 29. 09:43
 5/14 anonim ***** válasza:

[link]


Találsz még pár videót ezem a csatornán is, illetve érdemes youtubeon keresgélni a témában.

2016. jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

ennyi gép elég?


Képeket linkeltem, kivéve egy fekvenyomórl, még az lesz.


Kell még ezeken kívűl valami?Ezek közül valamelyik felesleges?


[link]


[link]

2016. jan. 29. 12:40
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha lesz hozzá elég súlyod akkor elég ez a 3 legfontosabb.
2016. jan. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ezzel szépen ki tudom dolgozni a testem? Mármint szép , nagy váll, kockás has, vádli, minden
2016. jan. 29. 12:51
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha az edzésed minősége és az étrended is megfelelő lesz és nem 2 hét akarod magad kipattintani akkor igen.
2016. jan. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hol tartasz a munkával? Elkészültek az eszközök?
2016. márc. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!