Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen tényleg létezik?

Ilyen tényleg létezik?

Figyelt kérdés

Vagy csak photoshop?


[link]



#láb #brutális comb
2016. jan. 29. 20:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, nem gondoltam, hogy van ilyen. Mondjuk én nem járok terembe, nem ismerem ezt a fajta állatot. Egyik osztálytársam 4 éve ,,kondizik", de a lábam jobb, pedig csak súllyal guggolok. Azért nem lábazik, mer azt mondták, hogy kisebbnek tűnik a p.cse :)
2016. jan. 29. 21:27
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért az ilyen ritka.

Sokan nem edzenek lábra, de ennél még egy anorexiás lánynak is vastagabb lába van.

Amúgy meg lehet leszólni, meg kiröhögni, de ez még mindig jobb azoknál akik leszarják a testük, és egyáltalán nem edzenek.

2016. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Cortez70 ***** válasza:
Mi leszólhatjuk, mert mi lábazunk. ;)
2016. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jobb, mert aki semmit nem edz lábra csak a feszengés miatt edz, kivéve persze pár kivételes eset.
2016. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi leszólhatjuk, de az ne szólja már le aki semmit se csinál :D
2016. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha kell választanom akkor a guggolást szeretem leginkább nyomi. Mert az MINDENT megterhel és így rohadt fárasztó IMÁDOM!

De amúgy MINDENT IMÁDOK EDZENI.

2016. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2016. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem beletrafáltál kérdező. Nézd meg, hogy mind így néz ki a képen. Én simán el tudom képzelni, hogy a ck nem engedi, az izmos lábat a modelljein, mert akkor ugye nem a gatyán van a hangsúly, meg optikailag kicsinyíti a gatya tartalmát. A legtöbb nő sem bukik a nagyon izmos combokra, ezeket az alsónadrágokat meg ők veszik főleg a pasijuknak.Ha nem így lenne, nem lennének szexi csajoknak szóló reklámfotók.

Szerintem is nagyon gáz amúgy, félre ne értsetek! :)

2016. jan. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!