Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, hogy egyre...

Miért van az, hogy egyre kisebbnek látom magam, pedig a centik és kilók is azt mutatják, hogy fejlődök?

Figyelt kérdés
Megőrjít ez. Hiába fejlődök én csak satnyábbnak és rosszabbnak látom magam. A tzs-m nem nő, csak minimálisan, az erőszintem nő és mégis kisebbnek és zsírosabbnak látom magam. Mit kezdhetek ezzel?
2016. febr. 4. 19:18
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Testképzavar. De nálam is ez van. ;)
2016. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 fajta ember van, az ami nálad is van, hogy soha nem látja magát jónak, és az aki ha már felszed 3 kilót feszeng a képeken hogy milyen jól néz ki :D Én is szarnak látom magam mindig, de ez visz előre.
2016. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megszoktad magad, tuti látsz nagyobbakat s valahogy elmozdul a szerinted normális szint, ezt simán el tudom képzelni.
2016. febr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!