Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha jön a tavasz ti odavertek...

Ha jön a tavasz ti odavertek egy propit vagy szusztát, hogy jobb legyen a forma?

Figyelt kérdés

Én nem szoktam sokat, kétnaponta egy, és nyárra jó leszek a strandon.

Nálatok is megy?



#nyárrakészülök
2016. febr. 7. 19:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hiszen azért edzek, hogy nyáron mutogathassam magam :D Ez a kisfarok-komplexus. Vagy önbizalomhiány, hívd ahogy akarod.


Neeee, pls. Azt hittem, hogy ilyesmi csak a legendákban van, erre felteszel egy ilyen kérdést. :D

2016. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
nyilván csak hülyül a srác, nem kell bedőlni neki :) én is hülyültem (1. válasz.)
2016. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Cortez70 ***** válasza:
Mi is hülyültünk. :)
2016. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Lehet troll, de sok ilyennel találkozni, ismerek srácot, tren, propi, t4 megy neki nyaranta. Egy okból: csajozik a strandon, és ha már ott van megiszik pár sört, egy-két lángos lecsúszik, és nem akar behízni, a csajok miatt. Ez a szint.
2016. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Én nem hülyültem, komolyan kérdeztem.
2016. febr. 7. 21:36
 16/27 Andi80018 ***** válasza:
66%
Mindenki nyugodjon le a pi..csába, a kérdés komoly! :-D
2016. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit nem kéne tolnod. Amit elversz kokszra az tedd félre és csinálj a steksszel valami értelmeset. Az a gond itt öreg, hogy a céljaid kimerülnek annyiban, hogy gyúrogatsz, belököd ezt a sok szemetet magadba, aztán csajozol. A csajok akiket felcsípsz csak az izmaidra buknak, nem téged csípnek. Lehet, hogy bevered a lompost egy hét alatt húsznak, de semmi értelme. Ha annyi a célod egész életedben, hogy nyárra durrantasz egy csajozós testet, akkor nem fogod feljebb vinni. Én a helyedben keresnék pénzt, aztán már a legbombább nőket is elcsíphetnéd, nemcsak a strandon az átlagot. Én is erre megyek, a pénzre, meg a kaviárra, pezsgőre, jó autóra meg két nőre, aki velem él. Nem jobb tartani 2 dögös muffot, mint a strandon válogatni? Forgasd be a pénzed, használd a fejed, ne csak a következő vagináig láss.
2016. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon jól megfogalmaztad utolsó
2016. febr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Cortez70 ***** válasza:
Egy nő is sok néha, nemhogy kettő. ;)
2016. febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Hát az első az nálam mindent vitt :DDDD.

És duma is kéne a formádhoz.

2016. febr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!