Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért kételkednek sokan hogy...

Miért kételkednek sokan hogy Illés Norbert naturál-e?

Figyelt kérdés
nagyjából 20 éve csinálja persze hogy jobban néz ki,mint aki 3 éve nyomja... Én elhiszem hogy natúr
2016. febr. 15. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert az ő korában már csökken az ember tesztószintje és lehetetlen lenne fenntartani az ő szintjét, főleg a verseny szárazságával.
2016. febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem idős. Nekem elég biztosíték a poligráf.
2016. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem főleg a lifetime naturál dumával van bajom, mert régen koxolt, és azt le is írta.
2016. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt nem mondtam, hogy idős, de azt el kell ismerni, hogy egy 40 évesnek már alacsonyabb a tesztója mint egy 20körülinek. Minden esetre nem akarok vitát gerjeszteni, mindenki gondolja nyugodtan azt, amit akar.
2016. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem nagy a csávó. Kondíciója tényleg ütős.
2016. febr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mindenki kokszol, aki kicsit is jól néz ki...
2016. febr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A shop builderes adatlapja szerint még hihető is, hogy natural. A Sciteces szerint nem. (majd 10kg diff. van a testsúlyban a két adatlap között) Valamint utóbbi szerint, amelyik később készült, magasabb 2 centivel. Ezt is vitatnám, hogyan lehetséges, de reméljük, hogy csak elcseszték legalább az egyik mérést. :)
2016. febr. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 Inkább mindenki szrul néz ki mert fingjuk nincs semmiről.
2016. febr. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!