Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy idő után edzéstől már...

Egy idő után edzéstől már ilyen furcsa dolgot érzek a karomba Mért?

Figyelt kérdés
régebben már edzettem kigyurtam magam, viszont aztán hónapokig nem,leálltam, de hogy újra elkezdtem vissza is jött valamennyi izom, van fekvenyomópad, de már valahogy olyan másabb érzés a karomba, az izomnál, olyan mintha ott lenne valami Szilikon, vagy valami idegen anyag lenne a karomba.. nemtudom leírni.. Régebben éreztem rendesen, de már olyan érzéstelen érzés.
2016. márc. 7. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdekes. Ha kitapintható, akkor menj el orvoshoz.
2016. márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rich Piana te vagy az?


Izomláz? Bedurranás?

2016. márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nyolcadik utas a synthol
2016. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem járnak ide ilyen rizs zabáló gorillák ? :D

Nemtudom.. biztos nem izomláz, lehet bedurranás, az a vicc,egy ideje már ilyen, hiába emelek több súlyt nemérzem azt hogy a karomra menne, érzéstelennek érzem az izmot, megnövelem a súlyt ilyen szúró érzést is érzek.. de nem látni hogy változás lenne.. pár hét után is ugyanúgy ugyanazt érzem, lehet még több súly kéne ? de akkor méginkább érzem azt a szúró érzést.

2016. márc. 7. 22:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy túl van edzve a karod? Nem erőlteted nagyon?
2016. márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!