Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most akkor mi az igazsag? A...

Most akkor mi az igazsag? A szteroid hatása a 'férdiasságra'?

Figyelt kérdés

Rich Piana videójaban azt mondja hogy a szteroidtól csak az ember golyói mennek össze és maga a himvesszo kissé megnő a több vértől ami bele kerül, és ez menő mert a csajod előtt meztelenül járkálsz a házban nagy izmokkal nagy pénisszel.(ő mondta így)

De máshol azt hallani hogy a szteroid okozta impotenciától nem áll fel, es igy ugye nem lehet szekszualis kapcsolatot kepesiteni. Most akkor hogy is van ez?

(Nem tervezek bármit is szedni csak kivancsisag



2016. márc. 18. 18:06
1 2
 1/17 Cortez70 ***** válasza:
Amíg megy a tesztó addig nincs gond a cerkával, sőt. Ha utána jó a levezetés, akkor sincs baj. A gond ott van, ha valaki abbahagyja a tesztót és nem vezeti le. Akkor több idő mire visszaáll a hormontermelés, tehát addig nem lesz kufirc.
2016. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És aki olyan hosszú időn keresztül nyomatja mint pl: Rich Piana, Jeff Seid(ugyebár ő már fiatal kora óta nyomja valószínűleg) vagy például Bereczki Krisztián? Nekik mind végig működik minden rendesen?
2016. márc. 18. 18:30
 3/17 Cortez70 ***** válasza:
Igen, ha megy folyamatosan valamennyi tesztó, illetve időnként hcg is.
2016. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem semmi :D én eddig azt hittem hogy ők nem szexelnek meg nem all fel nekik stb :D köszönöm a válaszokat
2016. márc. 18. 18:37
 5/17 Cortez70 ***** válasza:
Dehogynem. A legtöbbnek van barátnője, felesége.
2016. márc. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen tudom és azt hittem hogy csak egyutt vannak de nem kozosulnek mivel hogy a baratnojuk megerti
2016. márc. 18. 18:42
 7/17 anonim ***** válasza:

Minden átlagember azt hiszi, hogy nem szexelnek mivel nem áll fel nekik.

De hogyha jól hallottam legtöbbször valamikor nem az, hogy nem áll fel hanem nincs szex hiányuk(bunnytól hallottam). Ez mitől lehet akkor?

2016. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Cortez70 ***** válasza:
Ez akkor van, ha sok libidót csökkentő cucc megy, mint pl deca, trenbolon, boldenon és nem megy mellé sok tesztó.
2016. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja vágom.:D
2016. márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Amiket Montez ír azok nem test azonos hormonok. A természetben nincs meg az emberben, viszont a tesztoszteronszintet ezek is lenyomják.


Akkor lehet még probléma ha sok időn keresztül ment magas dózis és nem kúrák vannak hanem átvezetések. Ilyenkor csökken a szteroid receptorok érzékenysége és hiába állítják vissza vagy TRT-znek nem működik a dolog. De egy idő után ez is megjavul, meg vannak erre is gyógyszerek. Meg ugyan így a meddőséget is vissza lehet csinálni, spéci dolgokkal.

2016. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!