Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem nagyon vagyok otthon...

Nem nagyon vagyok otthon erőemelő verseny eredményekben, habár az interneten kerestem, esetleg tapasztalatok alapján, szerintetek milyen ha 52 kilósan 80 kilóba tudok guggolni?

Figyelt kérdés
17/L éves vagyok,előre is köszönöm a válaszokat:)
2016. márc. 18. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdo-kozephalado szint versenyre édeskevés de kox nélkül soha nem leszel esélyes.
2016. márc. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt mindegy, hogy mit írsz ki, le fognak húzni, hogy az gyenge, ők erősebbek.


Lányként már haladó eredmény, amatőr versenyeken bezsebelhetsz pár dobogós helyet - feltéve, ha ez térdbandázs és ruha nélküli eredmény - de nagy versenyeken koksz nélkül még lányként sem fogsz sokat elérni. De azért megéri kipróbálnod, már azzal többet értél el, hogy egyáltalán elindultál egy versenyen :)

2016. márc. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Respekt, hogy 17 évesen, lány létedre ez foglalkoztat és nem a pucsítás. Több ilyen kiscsaj kéne.
2016. márc. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2

Szép eredmény egy kezdotol de versenyeket nem szep eredménnyel nyernek. Nem hiszem, hogy azért írt ide a kerdezo, hogy megsimogassuk a lelket hanem, hogy reális képet kapjon a verseny esélyeiről.

2016. márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyivel guggolnak a lányok versenyen, így utána néztem. Az ausztrál U18-as RAW rekord 90kg az 52kg-os súlycsoportban. Ezt alapul véve, plusz hogy az átlag edzőterembe járó férfiak 2/3-a nem tud egy szabályos guggolást megcsinálni akkora súllyal, kiemelkedően jó eredmény. Feltéve ha szabályosan csinálod, és nem fél mozgástartományban.

Viszonyításként, ezt találtam gyorsan:

[link]

2016. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szabályos, akkor elég jó.
2016. márc. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2016. márc. 20. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!