Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Első delta, és bicepsz regener...

Első delta, és bicepsz regenerálódási ideje mennyi?

Figyelt kérdés

Tömegelek, tápanyagbevitel megvan(2,5 protein, 5 ch.)

Naponta 7-8 óra alvás.

Két nap elég neki? Köszi előre is :D



#bicepsz #első delta
2016. márc. 22. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
ha hétfőn ment a bicepsz vagy váll, sztem pénteken menjen rá a következő. persze az attól is függ, hogy mennyire edzel keményen, vagy ha pl 3 napig izomlázad van, nyilván nem elég a 2 napos pihi. - most sokan akik a heti 3 egésztestesben hisznek le fognak hurrogni, dehát na
2016. márc. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyik haverom, is hasonlót mondott... mégpedig, hogy ezt nekem kell érezni :)

Bicepszre 3x3 sorozat megy(9), és igazából már most teljesen eltűnt az izomlázam, csak egy minimális fáradtságot érzek benne, de ez egy jó alvás után tuti elmúlik, aztán jöhet a dupla hotbloodos mellbicepsz :P

Köszi :D

2016. márc. 22. 23:47
 3/5 A kérdező kommentje:
mellbicepsz az én napom, a kedvem a rúdra hangolom, meg pörgető amit szürcsölök..minek is kéne több!! :D :D :D
2016. márc. 22. 23:49
 4/5 anonim ***** válasza:
A szótagszám eltérésével még nem az igazi, de fog ez menni! Szerintem is neked kell érezned, illetve tapasztalnod, hogy regenerálódott-e. Én pl. heti 3 edzést nyomok egyelőre kis súlyokkal s nem aggódom, hogy ne venném észre, ha ritkítanom kellene.
2016. márc. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Edzettsegtol is fugg,aki mar halado,annak egy kicsivel gyorsabb a regeneralodasa.

Az elmelet pedig igy szol:

Kis izomcsoportok: bicepsz, tricepsz, csuklya, kétfeju combizom - 48 óra a regenerálódási idejük.

Nagy izomcsoportok: Mell, váll, hát, comb - 72 óra a regenerálódási idejük.

2016. márc. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!