Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha eddzések után iszok tejsavó...

Ha eddzések után iszok tejsavó fehérjét (amennyi elő van írva) és ha nem ugyan az az izom minősége?

Figyelt kérdés
Ha iszok úgy vettem észre jobban nő az izomzatom de mintha nem lenne benne annyi erő mint a tisztába(fehérje nélkül)...

2016. márc. 27. 19:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Dorian: tavaszi szünet van nálunk is azért ez a sok hülye, képzeld el nyáron mi lesz

Amúgy kérdező ha ekkora idi óta vagy akkor ne igyad hátha keményebb lesz

2016. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Cortez70 ***** válasza:
Neked mindegy isty, te ezt az egészet nem érted.
2016. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ismerős a neved isty97, talán nem véletlenül; szerintem nem ez az első ordenáré baromság, amit megkérdezel.
2016. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért tesó mert a fehérje porból egyből izom lesz, rögtön a bicepszbe megy bele vágod már? sokan szúrják is, néha agyba is attól okosabbak lesznek ez olyan csodaszer. Jó viccet félretéve teszek egy kísérletet: a fehérjét úgy képzeld el mint ha egyenértékű dolog lenne 10 deka csirkemellel, amit anyu is csinál. Képzeld a tejből szűrik ki a fehérjetartalmat. Tehát ha te eszel egy szelet anyu csikréjéből, vagy iszol egy fehérjét, az égvilágon nincs semmi különbség. Vágod már miért hülyeség a kérdésed? olyan mint ha azt írnád hogy anyu csirkemelljétől, vagy anyu főtt tojásától "jobban nő az izom de nincs benne annyi erő mint tisztába" fehérje nélkül tényleg nem nő az izom de mind1 hogy te porbol, húsbol tojásból, túróbol, vagy sajtból, tejből akármiből viszed be.
2016. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem is aggyatok abbó a drogból amit szedtek, énis érezni akarom a kérdező állapotát.
2016. márc. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!