Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tomegelesnel mi a jo ha gyors...

Tomegelesnel mi a jo ha gyors vagy ha lassu az anyagcsere?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 3. 02:42
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Ha gyors akkor nagyobb izomtömeget tudsz felpakolni kevesebb zsírosodással mint ha lassú lenne viszont többet is kell enni. Tehát az a jó ha gyors.
2016. ápr. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szó-szó.

Nekem lassú, így nem kell sokat ennem, nem kell erőltetni. De van ismerősöm, akinek baromi gyors, így annyit kell egyen, hogy mindig erőlködés neki az evés és úgy is nehezen fejlődik. Viszont ő ehet félre többször, mert alig zsírosodik én pedig nem, mert rögtön jön fel a zsír. Mindennek meg van a maga előnye.

2016. ápr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyors, gondolj bele sokat eszel tobbet kell wc re jarni
2016. ápr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az is számít, hogy ki mennyire tud enni. Én még nem tömegeltem, de lelkesen nézek elébe. Nekem a szálkásítás (akármilyen csigatempóban) extrém nehéz (egész gyors az anyagcserém, mi lenne, ha lassú lenne vagy nem, de könnyen híznék kalóriatöbbletben? rossz belegondolni), az igényeimnél többet enni nagyon könnyű, abból sose lesz gond. Lassú anyagcserével tömegeléskor is keveset ehetnék, az nem poén, akkor sem, ha jó étrend mellett nem lehetnék éhes kalóriatöbbletben (rossz étrend mellett, ami nekem pl. >100g ch, simán éhezek rengeteg kalóriával is). No igen, én töményen eszem, de lightosabb ételekből legalább ugyanannyi kalória kell, nem érek vele semmit.


Persze az extrém gyors anyagcsere nagyon kényelmetlen, a nagyon lassú szintén, de az egészséges sem lehet, úgy gondolom. Max. egyes esetekben, ehhez nem értek. Normál embernél a belassult anyagcsere kicsit sem jó.

2016. ápr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!