Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vörös Zolinak van esélye mr....

Vörös Zolinak van esélye mr. Olympia lenni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 8. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Maximum, ha a jumbo eladást is pontoznák. Most ez komoly?

Már évek óta nem versenyzik, mert rájött, hogy esélye sincs komoly eredményt elérni. Helyette inkább az "üzleti" részét nyomja ezerrel. (finoman fogalmazva)

2016. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez hogy jött egyáltalán? Profi szint közelében nem volt.
2016. ápr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

A jelenlegi felhozatalból egyedül a Molnár Peti rendelkezik azzal a fizikummal, ami nemzetközi szinten komoly eredményeket hozhatna a jövőben.

De se nem profi, se nem olyan országból származik, ahonnan felengednének arra a színpadra. :(

2016. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Felengednének nevetséges. Ha megütöd a szintet akkor lehet menni a mr olympiára. Bárkinek, bármilyen országból.
2016. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A felengednének alatt az odavazető utat értem, nem azt, hogy Magyar. Ha Te jobb vagy mint egy Amerikai, Arab...sorolhatnám, az önmagában nem igen elég. Kell hogy legyen "puffer" ami fel is juttat arra a színpadra. Bár való igaz, hogy "csak" egy kvalikikációs versenyen kell nyerned, vagy a versenyeken elég pontot gyűjtened egy kvalifikációra. Sajnos nincs minden embernek egyenlő reklám értéke ebben a sportban, erre céloztam. Aki már rendelkezik "névvel" legalább 2x kell megverni a színpadon újoncként.

De máshogy látjuk, ami biztos se Te sem Én nem is sejthetjük mi minden mozgat egy olyan szintű versenyt. Ebből is jobb az erőemelés, ha több súlyt mozgattál meg nyertél, szarni bele ki vagy. :)

2016. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kenzo Tenma ***** válasza:

Nincs. Tőle sokkal jobb adottságú versenyzőknek sem sikerült eddig többszöri nekifutásra, csak, hogy egy példát elmítsek, Kai Greene.


Magyarok közül ahogy előttem is írták Molnár Peti rendelkezik a legjobb potenciállal. Remélem hamarosan sikerül elindítania a profi karrierjét.

2016. ápr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6. Azt mondta az egyik interjúban hogy nem akar profi lenni.
2016. ápr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mikor a támadás első részét láttam évekkel ezelőtt, sokáig azt hittem a Zoliról, hogy egy gerinces jófej gyerek. Aztán kiderült, hogy csak egy prostituált.
2016. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Profi kártyát úgy dobálják a versenyzők után. Mo-n van az hogy a féreg magyar testépítő szövetség egy csomó pénzzel le akar húzni ha akarod. Egy arab meg eg magyar versenyzőnek ugyanannyi a reklámértéke legfeljebb egy amerikainak nagyobb. Olympia tele van külföldiekkel, csak meg kell nyerni egy kisebb profi versenyt.
2016. ápr. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha kvalifikálsz, mehetsz.
2016. máj. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!