Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért gyártanak ennyi cukros...

Miért gyártanak ennyi cukros tömegnövelőt? Van rá rendes kereslet? Miért?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 8. 17:00
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Itt most főleg az irdatlan mennyiségű cukorrol volt szó de igen :D

Ha már edzünk csak kibírunk nyitni még egy zacsit a vödör mellé :D

2016. ápr. 8. 21:04
 12/33 anonim ***** válasza:

Jut eszembe, az emberek a sütőporos lisztet is megveszik nagyon sokszoros áron mint muffinpor meg ilyenek, amihez már csak cukrot, tejet és tojást kell keverni (nagyjából ez lehet, mérget nem vennék rá, de még palacsintapor is van, pedig az tényleg kevés hozzávalós, akárcsak a muffin, s ahhoz is kell adni tojást meg mit tudom én, mit)... De láttam sodóport is, ami aromázott kukoricakeményítő volt, szintén nem olcsón. Jó, lehet, hogy csodálatos aroma, amit máshogy nem lehet megszerezni, de 39 évesen, bevallom, ebben nem nagyon hiszek :D

No, ugyanez lehet a tömegnövelőkkel, csak azok még olyan kis divatosak is friss kondisoknál, akiknek túl snassznak s persze túl lassúnak tűnik a munka és rendes étrend által elért eredmény, TUTI kell legyen csodaszer, ami megkönnyíti... Az emberi naiv reményre simán lehet iparágakat tervezni, jó pénzt tud hozni.

2016. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Jó ezen most kár vitázni, hogy ki mit vesz meg meg miért, mert akkor ezen gondolkodás alapján akkor csak az a "normális", aki mindenből mindig a legolcsóbbat veszi meg. Akkor egyen mindenki tesco-s kenyeret. Meg minek a drágább múszaki termék, ha a legolcsóbb kínai is ugyanazt tudja.
2016. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Nem azért nem veszek jumbot, mert nincs rá pénzem, hanem mert egy szar, értelmetlen termék. Te nem érted a lényeget full. Nem zabálok cukrot. Ha cukrot akarok zabálni eszem egy szelet csokitortát nem rohadt tápkieget.
2016. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

#13: Ez azért nem ugyanaz. ;)

De nézd meg a tömegnövelőd összetételét, százalékos arányát.

Aztán nézd meg ennek a két összetevőnek az árát külön-külön. ;)

És rájössz, hogy olyan valamiért adsz ki sokkal több pénzt, amit ugyanolyan minőségben, összetételben fél perc alatt ki tudsz keverni. :D

2016. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem így van, utolsó. A legolcsóbb dolgok ész nélküli megvétele butaság (az sokszor rossz minőségű, pl. az általam ismert legolcsóbb rizs nem akar megfőni. a picit olcsóbb már OK, de bizonyos ételekből csak a jóval drágább éri meg az árát. ez persze ízlés dolga is), mi azt nem értjük, hogy 5 másodperc extra s hű de kemény zacskónyitogató munka miatt miért fizet valaki egy csomót feleslegesen... Ésszerűtlen. Sokkal többet kell dolgoznia érte, persze ha szereti a munkáját és felveti a pénz... Nos, akkor is vegyen inkább valami értelmesebb dolgot... Joga van hozzá, persze, de attól még hadd mondjunk véleményt, ha elég feleslegesen s bután szórja.
2016. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Olcsó előállítani.
2016. ápr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

"Ha cukrot akarok zabálni eszem egy szelet csokitortát nem rohadt tápkieget."


Ahaaam, szóval ilyenkor megveszed a drágábbat, amikor ugyanaz van benne (cukor-cukor). Köszönjük, Emese! :D

2016. ápr. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Amúgy meg én nem használom, most néztem meg a jumbo prof összetételét, 78 gr szénhidrát és abból csak 45 gramm a cukor. Hát annyit én is megiszom edzés után, szóval még azt se lehetne mondani, hogy túl van cukrozva. :D Persze nyilván szálkásító diétához nem kell, de tömegnövelésbe simán belefér ennyi.
2016. ápr. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Kérdező nem viccnek mondtam, több inzulin használó ismerős is használja a tömegnövelőket, amit szponzortól kap.

De tény, hogy olcsóbb, ha magad állítod elő.

2016. ápr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!