Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az egyesült államok beli...

Az egyesült államok beli katonák mitől akkora darabok mint rengeteg képen látni?

Figyelt kérdés
Főleg pár különleges alakulatnál látni elég durva fizikummal rendelkező egyéneket..
2016. ápr. 9. 04:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert nem oda "teremnek", hanem a jelentkezők közül a pszichológiai és fizikai rostán ők maradtak fenn!
2016. ápr. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Plusz állítólag nagyon jó a menzájuk.

Nem úgy mint nálunk, hogy van "A" meg "B" menü aztán az egyik káposztás tészta, a másik meg tökfőzelék, hanem kb mint egy Gastroyal vagy Norbi Update, hogy rakás menü, külön vega, tömegnövelő, alacsony szénhidrát tartalmú stb.

Azért az elég király lehet.

2016. ápr. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
meg a különleges alakulatoknál cuccolják is őket rendesen. Mondjuk ha megnézed a magyar különlegeseket vagy a teket azok sem kis darabok. eddzenek ők is súlyokkal, mondjuk most inkább a crossfit megy ott nagyon ahogy észrevettem. Aki pár éve benne van a szakmába és érdekli is valamennyire a dolog az megtanult rendesen eddzeni is ( nem kondis szinten mondom hogy hány széria kell stb) + kint elvileg a közös tesi is elég gyakori napi 1x vagy 2x ami pl a tengerészgyalogságnál ha jól tudom többnyire futás. Aztán mindenki edz amit akar. Meg különbség van abban is hogy milyen katonát nézel. Ha egy 13. raktáros közkatonát nézel aki kb bejár hogy kapjon vmi pénzt, az nem biztos hogy akkora nagy darab lesz, viszont ha a amrine-okat nézed vagy a különlegeseket azok tényleg durvák. Tudnak eddzeni ennyi.
2016. ápr. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Cortez70 ***** válasza:
100%
Jó kaja, edzés, kox. Ennyi.
2016. ápr. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szerintetek koxoltatják őket?

Vagy köztük van aki titokba nyomja?

2016. ápr. 9. 08:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Éltem new yorkban, vannak klinikák, ahová befekszel 1-2 hétre néhány havonta és belövik a hormonháztartásodat... Persze szteroidokkal meg egyéb finomságokkal, esetleg fel is írnak ezt azt ész sszedheted otthon is...

Nem kell az amcsiknak semmit titokban csinálniuk, ha van rá pénzed, bármihez mrgtalálod az orvosi hátteret...

A különleges alakulatoknak meg aztán eleve megvan az orvosi háttér...


A fekák közt vannak, akiknek olyan csodagenetikájuk van, hogy csinálhatsz akármit, soha nem lesz olyan izomzatod, mint amit ő fent tart heti 1 lagymatag edzéssel...

2016. ápr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát az amerikai Special Force-nál, vagy a Seals-eknél azt tudom hogy ott a tápkieget azt adják nekik alapból, egyik ismerősöm mesélte hogy amikor kint volt a fehérje az alap, de animal pack, izületvédők, izo italok tömegnövelők stb azt kapják alapból, de ott a koxot is nyomják rendesen. Plusz a kaja az nem olyan mint itt hogy hidegcsomag, vagy a menű mákosguba b menű rakott krumpli, hanem azt saját tapasztalatból is tudom hogy ott minden menüben van 20-30 deka normális hús , zőldésg , komplex, ch források stb, és ez csak egy gyakorlat volt, otthon mondták hogy 100x különbet kapnak, nekik ez kb moslék volt én meg csak néztem. Plsuz az Amcsi MRE-ben ( kaja csomag) is van kb 1200-1600 kcal amiből kapnak 3at egy nap, bár ennek egy része elég szemét, de energia van benne bőven. Nézz utána ha gondolod, kicsit fejlettebbek mint mi ilyen téren ( meg más téren is, de ezt inkább hagyjuk.)
2016. ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amerika nem magyarorszàg, ezzel elmondtam mindent
2016. ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A tekkesek 80%-a koxol ilyen strandfazon szinten minimum, akkor szerinted pont az amerikai nem fog?
2016. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kokszoltatják őket, ez nyílt titok.
2016. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!