Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy hívják pontosan ezt a...

Hogy hívják pontosan ezt a szteroidot?

Figyelt kérdés
Hallotam ma egy szteroidról annyit mondtak a nevéről hogy oxid és keressek rá de szinte semmit nem találtam róla nagyon hangsúlyozták hogy ez mennyire jó és nincs hatása de erős és csak 1 hónapig lehet szedni.Mit tudtok erről?
2016. ápr. 11. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Oxidok az oxigén más elemekkel alkotott vegyületei, kétlem, hogy erre gondolsz.


"Nincs hatása de erős"? Ez ellentmondás, talán mellékhatásra gondolsz. Esetleg a Oxandrolone (Anavar) lehet amit keresel. De fogalmad sincs az egészről, az két sor után kiderült. Egyelőre ne foglalkozz ilyesmikkel. Ne akarj autóversenyző lenni, ha még csak képen láttál autót és csak biciklit vezettél.

2016. ápr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
42%
Nem oxandrolon? Az ami elég gyenge, nincs sok gond vele, viszont drága. Ha meg oximetalon, akkor felejtő. Az a legszarabb vizesítő, májgyilkos tablettás cucc.
2016. ápr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen melléhatás akart lenni és nem tervezek ilyennel foglalkozni kicsit értek a szteroidokhoz de nem ezekhez a szemesekhez csak annyit láttam belőle hogy ilyen nagyon kicsi fehér szemek mint egy c-vitamin és elvileg először csak negyedet szabad belőle bevenni.
2016. ápr. 11. 16:24
 4/7 Cortez70 ***** válasza:
62%

De most melyik? Írtam kettőt is: oxandrolon vagy oximetalon?

Nem mindegy! Amúgy az utóbbit szokták felezgetni, mert az erős cucc. Neked felejtő.

2016. ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom nem mondták a teljes nevét csak ennyit de megnéztem mind 2-ről képet és igazából mind 2-nél van olyan ami hasonlít arra amit mutattak.
2016. ápr. 11. 16:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha negyedelik, tuti hogy oxy. Az oxát 'marokszám' lehet tolni, az oxy már sokkal keményebb. Erőt nagyon hoz, meg tömeget is (nem száraz izomtömegről van szó), de a halo jobb, viszont brutálisabb. Egyiknek sincs értelme hobbiszinten.
2016. ápr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#Koslayer

A Halotestin csak erőt hoz, tömeget szinte egyáltalán nem (MAX 1-2kg-t, de talán annyit se) Ezért is használják inkább az erősportokban, mintsem a testépítésben.

2016. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!