Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vajon a konditermek öltözőjébe...

Vajon a konditermek öltözőjében van kamera?

Figyelt kérdés
Hali, csak kíváncsi vagyok, hogy a konditermek öltözőjében,zuhanyzóban vajon van-e kamera (?). Mert akkor inkább már felöltözve megyek-jövök...

2016. ápr. 17. 13:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Felolem a wc-be is tehetnek. Aki arra kivancsi ra hogyan szarok annak egeszsegere.
2016. ápr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
#9-es, elég nagy hülye vagy, ha az öltöző szekrényedben tárolod a 150e telefonod, meg úg alapból is, hogy 150e veszel egy retkes telefont. Egyébként meg marha életszerű, hogy majd egy kamera felvétel alapján megtalálnak egy mobil tolvajt. Látom nem volt még dolgod a rendőrséggel, n baj ne is legyen.
2016. ápr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Montypie, én az olyan esetekre gondoltam, amikor valaki a teremből lopja el. Bemegy, amikor nincs bent senki, feltöri a szekrényt, és kiveszi belőle.
2016. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egy dologról beszélünk még mindig.
2016. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
montypie: kétségbe vontad, hogy életszerű, hogy a felvétel alapján elkapják. erre mondtam, hogy azt csak terembe járó tudja ellopni, úgyhogy igenis életszerű, hogy ez alapján pontosan tudni fogják, ki volt a tettes.
2016. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

női ruha boltos haveromat kérdeztem 1x,hogy hova van felszerelve a mini kamera a próbafülkében mert tuti hogy van.

és mondta,hogy külön jogszabály vonatkozik erre, ilyesmiért 5 év letöltendő is lehet a büntetés,ha értékesíted a felvételt 8 év is kiszabható,mert a személyiségi jogok súlyos megsértésének minősül úgyhogy eszébe sem jut.

az öltözőre ugyanez vonatkozik.

2016. ápr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
bemegy a paraszt napijeggyel, feltöri a szekrényed, viszi a csúcsmobilod. sose lesz meg se a csávó se a telód, b*szhatod a felvételedet. nem a törzstagok fogják kirabolni a szekrényeket.
2016. ápr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Akinek komoly szívfájdalmat okoz egy 150 ezres mobil elvesztése az vegyen olcsóbban, nehogy már a tárgyak határozzanak meg.
2016. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!