Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » War machine vagy Black blood?

NidiKing kérdése:

War machine vagy Black blood?

Figyelt kérdés
Nektek melyik vált be jobban? Nagyon jól tolerálom a stimulánsokat. Egy ismerősöm szerint a black bloodot vegyem mert hogy az nagyon "szétkap" ti mit gondoltok
2016. máj. 6. 13:36
 1/4 CsakMester97 ***** válasza:

Ha ez a kettő közül kellene választani akkor Black blood,az sokkal ütősebb mint a War Machine.


Egyébként én az FA Napalm-ot ajánlom, ár-érték arányban messze veri mindkettő tápkieget, és elég sokáig kitartasz vele.

2016. máj. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, köszi a választ :)
2016. máj. 6. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:
300-400 mg koffein egy adagban? Hány kg vagy 140? Persze, hogy pörget, olyan mintha meginnál 5 red bullt. Rendszeresen semmi képp ne használd.
2016. máj. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kettő közül a Black Blood, de az sem az igazi. Nekem is bevált a Napalm de a BSN Xplode volt számomra a leghatásosabb!
2016. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!