Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem megbízható a stillmass?

Nem megbízható a stillmass?

Figyelt kérdés

2 kiló kreatin akg-t elfogyasztottam onnan, az ég világon semmi változást nem hozott.

Össze volt csomósodva kövekké a cucc, és nem is oldódott. Fura ez egy akg-tól.


Ezután vettem egy sima kreatin monohidrátot a shop builder-ről. Napi 10 gramm megy, és két hét után már érzem a hatását.



2016. máj. 18. 08:17
1 2
 1/12 eszkobaR ***** válasza:
Milyen hatást érzel, a builderes kreatintól ?
2016. máj. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Erősödtem.
2016. máj. 18. 08:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Amit én vettem tőlük az jól oldódik és semmi csomó sincs benne. Hatásával meg elégedett vagyok, nálad valami gubanc lehetett, ha igaz amit írtál
2016. máj. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mind a 4 alkalommal?
2016. máj. 18. 09:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Amugy ha az első három szar volt, minek vásároltál negyedjére is tőlük?:D
2016. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vagy ha az első szar volt miért vettél még 3-at :D
2016. máj. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A Stillmass eléggé gyanús, a fehérjéjükkel nem volt komoly problémám (bar rosszabb az íze a normális gyártók cuccainál), de a kiszállítás színvonala kritikán aluli. Nem érkezett meg a futár, aztan meg eltévedt, es hasonlo dolgok történtek. Miután lemondtam az egészet, kaptam egy magyartalan, helyesírási hibákkal teli, e-mailt, hogy mi volt a probléma. Leírtam, de ezután nem válaszoltak. Egyebkent ügyfélszolgálat nincs, nem lehet kék elérni.

Lehet, hogy olcsó es viszonylag elfogadható minőségű a termékük, de hogy nem lehet veluk kommunikálni es hogy ennyire igénytelen a vevőkiszolgálás, az nalam kiverte a biztosítékot.

Azt hiszik, hogy attol, hogy olcsók, mar megéri mindenkinek tőlük rendelni. Hat nem, inkab kerüljön tobbe, de legyen minőségi a termek es a kiszolgálás is.

2016. máj. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 - palilaci - ***** válasza:

Eloszor is.

Kreatinbol csak monohidratot szabad venni, a tobbi atbszas, egy kitalalt problema amire a tapkieggyartok talaltak egy uj megoldast amit neked meg kell venni. Szerintuk. A kreatin AKGnal vilagosan levan irva, hogy a kreatintartalom 60%korul van. A monohidrat ezzel szemben 90%os. Azt teszteltek mindenhol, az valt be. Vettem en is stillmassos kreatint es megvagyok vele elegedve. Erosodtem es betoltott kb. 10 nap alatt. Fura modon nagyon finom volt a por es egybol oldodott, gondolom mikronizalt volt.

Lassan 2 eve hasznalok stillmasst (is) es mind a kiszallitassal, mind a minoseggel megvagyok elegedve.

2016. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Úgy voltam vele, hogy nem várok tőle csodát. De miután elkezdtem használni a másik kreatint, rájöttem, hogy a stillmass-os semmit nem ér.
2016. máj. 18. 11:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugyan az a véleményem mint a 8asnak, kiszállítással se volt semmi gond
2016. máj. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!