Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezzel meggyozlek hogy a...

Ezzel meggyozlek hogy a tapkieg karos?

Figyelt kérdés
Sok gondolat osszegyult bennem,s ezt szeretnem megossztani.A taplalekkiegeszito karos legyen az akarmi,nem azt mondom hogy felfuj meg impotens leszel tole ez azert hulyeseg.Az az erdekes hogy 200 evel ezelott nem voltak ilyen okossagok megis az ember siman elhetet 70-80 evet a nelkulozhetetlen vitaminok nelkul.Nem vagyok orvos,de az teny hogy a vitaminokat tul lehet adagolni,persze van egy-nehany amit nem.A tapkiegben(allitolag)nagyon sok van ergo konnyen tul lehet adagolni pl:a D vitamint.Nem irok betegsegek le csak eleg megnezni hogy miket lehet osszeszedni ha valaki tuladagol egy vitamint.Azt nem ertem hogy miert nem aruljak ezeket pl:marketekben?(csak mindig gyuros boltban aruljak).Inkabb a xar pezsgotabletat aruljak?.Itt azt olvastam hogy joval kevesebb vitamin van benne mint egy tapkiegben.A kreatinrol is sokhelyen koztuk itt is meglehet talalni hogy szedese kozben megnohet a vernyomas,amit ugye szepen lassan tonkreteszi a szivet es jol megterheli a vest.Azt se hiszem hogy jo az a szervezetnek hogy csomo vizet tart vissza amire mar enyhen megfelelo szo hogy felfuj.Talan lehet abban valami hogy karos a majra vagy vesere nezve?Wikipedian olvastam hogy tobb mint 50.000 gyurost kerult korhazba ezek a szerek hasznalata kozben.Ha mar 1 ember is beteg lesz ezek miatt akkor egeszseges?.Az orvos gyogyszereket ir fel a betegsegek ellen,es azok is karosak,a majra nezve.Szamomra az hihetetlen hogy egy hoppi gyuros osszeolvas valamit a neten,s inkabb azoknak hisz mert elvakitjak a vagyai,nem pedig az orvosoknak,sot meg ki is osztja oket.Mintha orvosi diplomat csak ugy osztogatnanak.Nem kell ahhoz utananezen egy orvos hogy velemenyt mondjon rola.En egy nagy igazsagok mondok:Minden ami nem termeszetes,az karos.Karos A-tol Z-ig.Kitudja hogy mit novel/csokkent a szervezetben ezek a szerek.Egy videot meg nem lattam arrol hogy hogyan keszulnek pl:a feherje.Geppel kiszedik a husbol a feherjek s bele teszik a dobozba vagy mi?.Mert allitolag ezek ugyanazok az anyagok amiket termeszetesen eloalitott husban lehet megtalalni.En szedtem feherjet egy heten at,de utana rosszul lehet rohadtul megnott a vernyomasom es a kardiologusnal kotottem ki.Bocsi amiert alpari voltam,a helyesirasert is.Szeretnem ha mindenki velemenyt irna a nezetemrol.Koszi.
2016. máj. 18. 18:21
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:

Elolvastam a kérdést, a többit nem.

És annyit mondok, hogy lesz*rom, hogy káros, már ha az is lenne. Cél érdekében nyomnék én bármit, ami káros.

2016. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
76%
még mindig fogyatékos vagy?
2016. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
47%

eza poén múltkor is nagyot ütött, de még most is jó :D


a kedvencem, a "wikipédiáról olvastam..." kezdetű. Zseniális :D

2016. máj. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 zyzz.ae ***** válasza:
58%
A tejsavó fehérje tejből készül, nem pedig valami kémiailag előállított cuccból. :-)
2016. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
82%

"Geppel kiszedik a husbol a feherjek s bele teszik a dobozba"


:D :D :D :D :D :D :D

2016. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
49%
szerintem a multkori kérdésed óta már 50001 gyúrós került korházba
2016. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 Szergej55 ***** válasza:
74%
Neked nem áll jól a gondolkodás, a jövőben ne erőltesd!
2016. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
79%
Neked aztán megvan a paraszti eszed,csak a józan nincs.
2016. máj. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Itt olvastam hogy nem egy gyuros gyerek lett rosszul,a jumpo meg a kreatin-tol,vernyomas novelest okoz(persze nem mindenkire),akkor erre hogy lehet azt mondani hogy nem karos?,mellesleg kerdeztem meg mar sok gyurost,akik naturalnak neznek ki es elmondasuk szerint 130-140/80-90 vernyomasuk volt.Hogy lehetne ez mar egeszseges foleg fiatalon?
2016. máj. 18. 19:06
 10/46 A kérdező kommentje:
Peace pls.
2016. máj. 18. 19:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!