Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » ATHLEAN-X-ről vélemények?...

ATHLEAN-X-ről vélemények? Lehet valaki naturálban mindig 5-6 % tzs?

Figyelt kérdés
2016. máj. 29. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hahahahaha nem.
2016. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cortez70 ***** válasza:
Nem.
2016. máj. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 makosgubacs ***** válasza:
100%

Nem vagyok szakértő ezen a téren, én nem tudom megállapítani, hogy naturál-e vagy sem (nem mintha annyira könnyű lenne a képernyőn keresztül). Nekem nem tűnik olyan nagynak (mármint szerintem elég izmos, de lehet a többiek azt mondanák, nem olyan nagy tömegben), inkább talán száraznak tűnik. Mint írtam én ehhez nem értek. Itt egy friss videó, amiben látni rendesen. A többiek véleményezik majd: https://www.youtube.com/watch?v=TWJY6EDg9lQ


A videóit tekintve, összességében én kedvelem a fazont. Sok jó és érdekes dolgot mond vagy csak tisztáz és érthetően elmagyaráz valamit. Nekem legalább is jónak tűnik, aki jobban benne van, annak lehet nem mond sok újat, de tételezzük fel, hogy te sem 5-10 éve edzel. :)

Sokszor kihangsúlyozza, hogy a kaja, edzés, pihenés kombó a lényeg, szóval nem elrugaszkodott és idióta Mike Chang stílus megy. Kiegészítésnek jók a videói, de szerintem jobb ha több forrásból szed az ember információkat. :)


Negatívumok:

- Megy a marketing (youtuberól van szó, nem csoda)

- Rohadt sokat beszél (=sok a körítés)

- 10 videóból 1 a lábnap és én őszintén, videóban nem láttam rendesen a lábait. Sokkal jobban fókuszál a felső testre és, ha van is láb videója kb 1-2 gyakorlatot csinál. Kicsit érdekes.


Ennyi jutott így hirtelen eszembe róla. Remélem segített.

2016. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!