Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Androlic 50 és methandienone...

Androlic 50 és methandienone 10 mg (kék) szedése eggyut vagy kulon?

Figyelt kérdés

Van 10 szem Anadrolic 50 és 50 szem methandienoneom. A kettőnek hasonlo a hatoanyaga. Hogy kéne szedni oket ?

Nem nem dobom ki eggyiket se a kukába stb hozzászolásokat kérem mellőzzétek.



2016. jún. 1. 20:36
1 2
 1/20 zyzz.ae ***** válasza:
Sehogy. Ha kokszolni akarsz akkor ezt a ket sz*rt felejtsd el.
2016. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nincs penzem 100-200 ezres kurákra.
2016. jún. 1. 21:31
 3/20 zyzz.ae ***** válasza:
De tesó, inkább szétba*zod magad?
2016. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Akkor nyugodtan zavard meg a hormonháztartásodat,a heréid zsuogodjanak össze,legyem rakéta mellbimbod a májadat add el fekete piacra mielőtt elkezded szedni ezt a 2 szart,csak azért mert jön a nyár és nincs pénzed rendes kurára grat haver
2016. jún. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 clint ***** válasza:

Sztem nem hasonló a hatóanyaga de az tény, hogy egyrészt kevés a darab ahhoz, hogy eredménye legyen,együtt ez a kevés is kinyirja a hormonjaid,utókúrád gondolom nincs is.

A két hatóanyag max azért hasonló mert valszeg ugyanaz van benne egyszóval kamu.

Régen 10 éve a methától eres voltam és formás ma puffadsz és vizesedsz, az androlictól meg egy szemtől véreset pisiltem és durva herefájdalmaim voltam, kúra végén meg 16 kilóval vtam nehezebb, ma már látok embereket akik hármassával szedik,és kúra végén 5-6 kilóval nehezebbek... Hát na:)

2016. jún. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát androlicot ugy szedném hogy eloszor negyedesével, majd feleket max egészessével aztán megint fél és negyed..methat ugy gondoltam elso héten eggyesével második héten 2 igy tovább piramisba majd le.
2016. jún. 2. 13:11
 7/20 A kérdező kommentje:

Csak hogy a kettő mehetne eggyut hogy neszokjon hozzá a szervezet vagy inkább kulon.? Utokurának mit ajánlotok?

májvédő van .

2016. jún. 2. 13:11
 8/20 A kérdező kommentje:

"elkezded szedni ezt a 2 szart,csak azért mert jön a nyár és nincs pénzed rendes kurára grat haver"

pont nem az a fő cél hogy jol nézzek ki nyárra..már nyomom 2.5 éve megállás nelkul .. turot hus tojást zabpehely minden eszek de ne menjunk bele ezekbe..a lényeg hogy kell egy kis plusz..aztmondják kura után ha nyomod tovább ugyanugy a kondit nem mész le teljesen ..

2016. jún. 2. 13:18
 9/20 anonim ***** válasza:
10 szem oxy????az olyan mintha ugy akarnal bebszni h belenyalsz egy sorbe.50 szem metha??szintén.kettő együtt??barátom én nyomtam őket de a jó methatol a mai napig fáj a májam még ha szedem.NYOMJAD CSAK!!
2016. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
de az oxy az elegge erős max még 10 et vennék mellé ...50 szem metát meg megnézem mit dob :) de akkor a kettő mehet eggyutt? :D mert arra még mindig nem kaptam választ..xd
2016. jún. 2. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!