Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ismer valaki jó teszto fokozót?

Ismer valaki jó teszto fokozót?

Figyelt kérdés

Nem nagyon hiszek az ilyen kiegekben, de eléggé kétségbe estem, mert a tesztom a minimum határ alatt van 31 évesen (7,3 nmol/l). Egyelőre az orvos még nem látta, de egy cikk szerint ilyenkor már pótlás javasolt, és gondok lehetnek a cerkával is. Még működik, de valóban nem sokat gondolok a nőkre.

Lehet ez a szigorú diéta, alacsony CH miatt?

Kipróbálnék egy normális tesztó fokozót, aztán csinálnék egy kontrollt. Ezért kérdezném, van-e bárkinek tapasztalata olyan kiegészítővel, amit érdemes kipróbálni.



2016. jún. 3. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban annyira alacsony, hogy indokolt belepiszkálni, majd orvos ír fel gyógyszert. Nem ajánlom se koxot, egy tápkieg ezen pedig sajnos nem fog segíteni. Egyébként a diéta hatással van a tesztó szintedre, de nem ennyire radikálisan.
2016. jún. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítők 99% sz.art sem ér, csak pénzkidobás :)

Egyetlen kiegészítő ért valamit, de már nem árulják sehol, nem kaptam, ha gondolod tegyél egy próbát a T-Bomb II (MHP).

Koksz utáni kúrákhoz használták ismerőseim, visszaállításnál, mind hatásosnak minősült :)


Valami nagyon nincs rendben, hogy ilyen alacsony a tesztó szinted, ez nagyon durván alacsony.

2016. jún. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is meglepődtem. Sejtettem, hogy nincs a toppon, de erre nem számítottam. Így már értem, hogy miért fejlődök ilyen rohadt lassan. Egy próbát lehet, hogy teszek kieggel. 13-án megyek dokihoz, de nem endokrinológus. Megvárom, hogy ez a doki mit mond, aztán szerintem elmegyek valami szakrendelésre.
2016. jún. 3. 11:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen legális készítmény nem fokozza a tesztoszteron szintet, pusztán az a neve, movel tesztófokozóként könnyebb eladni a testépítő iparban, mintha ösztrogén gátlóként reklámoznák... Pedig valójában ezt csinálják, gátolják az ösztrogén létrejöttét, így fokozódik a teszto szinted az ösztrogénhez képest...

Legyegyszerűbb, ha sok káposztafélét eszel, nincs olyan teszto fokozó aminek durvább hatása lenne a káposztaféléknél...


A libido csökkenést meg a te korodban szigorú diéta mellett, szinte mindig cink hiány okozza...

Egyél kagylót vagy tökmagot, azokban van jó sok cink, aztán pár nap és fogsz gondolni a csajokra...

2016. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Cinket hetek óta szedek kiegészítésnek, mivel a vérvétel előtt is gyanakodtam. A multimban is van, így most azt hiszem napi 30 mg megy csak kiegészítőből.
2016. jún. 3. 11:58
 6/8 tap bela ***** válasza:

Csúcsok:

Pharma Freak Test Freak

Rehab

Genetic Test

2016. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Susta ami jo lehet.
2016. jún. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket. A sustát azért kihagynám. :) Ha pótlás lesz, akkor azt majd az orvos írja fel.

Most egyelőre úgy döntöttem, hogy kimarad az edzés a héten, megemelem a kaját, és ha jobban érzem magam, akkor csütörtökön visszamegyek kontrollra. Lehet, hogy kicsit túlzásba vittem a diétát és a mozgást, emellett rohadt fáradt voltam egész héten, és locsoltam magamba a koffeint, szóval elég ramaty állapotban mentem a vérvételre. Nem tudom, hogy ez ilyen szinten kihathat-e, de ha jobb formában leszek, mindenképp megnézetem újra.

2016. jún. 4. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!