Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegeléshez lehet használni...

Tömegeléshez lehet használni a 100% Whey Pro-t?

Figyelt kérdés
Persze az étrendet figyelném,csak cukros tömegnövelő helyett fehérjét szednék.Ugyanúgy lenne hatása?
2016. jún. 5. 01:33
 1/9 anonim ***** válasza:
a tejsavódehérjének nincsen semmiféle hatása, ez tápanyag. a 20 g tejsavó fehérje ugyan olyan 20 gramm, mintha csirkéből vagy tojásból menne
2016. jún. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Mivel tomegelsz ezert nem lesz jo. Elegge androgen hatasu, katabolikus felepites van tomegnovelesnel ami osztrogent termel. Inkabb azt mondanam hogy potold kajaval, es hasznalj kreatint hogy hasson az anabol az izomzat regeneraciojaban.
2016. jún. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm!
2016. jún. 5. 01:44
 4/9 anonim ***** válasza:
xd szegény
2016. jún. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
:D
2016. jún. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Cortez70 ***** válasza:
Lehet. Nem egy tápkieg számít, hanem az egész napi össz kajabeviteled. Nem cukorból kell bevinni a szénhidrát részt. Eleve nem is vennék kész tömegnövelőt.
2016. jún. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 2-es hülyeséget írt. Persze, hogy lehet. Tehetsz bele zabot és megvan a "tömegnövelőd".
2016. jún. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jo reg hordtam ossze ennyi hulyeseget. :DDdd De hat ilyen kerdest hogy lehet feltenni...
2016. jún. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Cortez70 ***** válasza:
Az elején én is pislogtam, de az anabolnál már egyértelmű volt, hogy poén a komment. Persze jól lepontozták, mert nem vágták.:)
2016. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!