Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatinnal a feltolteses,...

Kreatinnal a feltolteses, vagy az anelkuli modszer a hatasosabb?

Figyelt kérdés

Magyarul:

- csinalok feltoltest, szintentartast majd abbahagyom par honapra. Aztan ujra.

- nem csinalok feltoltest, hanem napi 2x5g-t iszok, de azt folyamatosan


2016. jún. 14. 01:19
 1/5 clint ***** válasza:
100%
A feltöltés amolyan biztosra menés, nem kötelező inkább érdemes. Nekem anno a kreatin volt az első tápkiegem kb 6-7 hónap edzés után, és hatalmasat dobott rajtam anno 17 évesen, meg második kúra alatt is..Én speciel nem töltöttem fel. De később mindig.
2016. jún. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A nagy kura gyerekek sirok
2016. jún. 14. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
100%
Mindegy, feltöltés nélkül is betöltődsz csak kicsit később. A 2. válaszoló meg ha clintre nézve viccelődött, akkor nagyon mellé trafált. Meglepődnél öcsi, hogy clint milyen fizikummal rendelkezik.
2016. jún. 14. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Folyamatos fogyasztás mellett hozzászoksz és nem érzed a "hatást"

Feltöltésekkel meg 2-3 hónap szünetekkel mikor elkezded a kúrát, akkor érzed, hogy robbanékonyabb vagy, én csak ezért szeretem a kreatint, azt, hogy mit "hoz" magasról leszarom :)

2016. jún. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En egesz evben nyomom. Ha elfogy es csak par hetet ki kell hagyjak, akkor ilyen rovid szunet utan az ujrakezdesnel is megerzem mind eroben mind teltsegben a pozitiv hatasat. Feltolteni soha nem szoktam, viszont neha szoktam csak ugy dupla adagokat nyomni. Allitolag jo hatasa van a novekedesi hormon termelesre es a dihidrotesztoszteron szintre.
2016. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!