Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt testépítő?

Van itt testépítő?

Figyelt kérdés
Van olyan ember a Gyakori Kérdéseken, aki sovány volt, és rosszul nézett ki, elkezdett edzeni, és olyan izmos lett, hogy elment testépítőnek?

2016. júl. 2. 13:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

a 9-esen meghaltam...protein ÉS fehérje .') banánban protein, tescos protein napi 3 xd

imádnivaló

sárga kapszula kell neked, abban pont az van, hogy mit hogy kell:) de mielőtt elhatározod magad a testépités mellett, nézz utána az erőemelésnek is:) hátha az még jobban bejön

2016. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A 37%-os csak trollkodik:)
2016. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én valami olyasmire gondoltam, hogy mit edzet, hogy edzet, hogy az ne menjen a káromra, szeretnék izmot szedni, lassan látszik, de mit szabad, mit nem szabad dologra gondoltam, leginkább a lábizmaimat szeretném megnövelni, de azt pl. nem szabad úgy, hogy a vállamra veszek egy súlyt mert az a fejlődésben lévő gerincemet roncsolja.
2016. júl. 3. 10:48
 14/17 anonim ***** válasza:

csak akkor roncsolja a gerinced ha rosszul csinálod

youtube: Alan Thrall

2016. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Én Davi Laid-től láttam pár érdekes videót.
2016. júl. 3. 11:34
 16/17 anonim ***** válasza:

azért ajánlom Alant, mert rengeteg videója van, amiben a helyes technikáról beszél, nyújtásról, melegitésről és a már meglévő problémák megoldásáról, pl vállfájás stb.

de majd utána nézek ennek a srácnak akit te mondasz:)

2016. júl. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Azt nézd meg először: David Laid 3 year natural transformation.
2016. júl. 3. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!