Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire parasztok az emberek...

Mennyire parasztok az emberek a konditermekben?

Figyelt kérdés
Mindig frusztrált ha valaki mellett edzettem (súlyzós edzés) kivéve ha a csapattal edzettem, kempozok. Amióta egyetemen vagyok beiratkoztam egy félévre a konditerembe, de egyszerűen képtelen voltam bármit normálisan csinálni, az emberek megnéznek, kinevetnek, mosolyognak, hogy a 16 kilós helyett a 10 kilós súlyzót veszem le, vagy 80 helyett 40 kilót rakok a fekvenyómóra. Ti mivel kezelitek ezt?
2016. júl. 11. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
lesza.rni és tovább csinálni amit elkezdtél. ilyen egyszerű. mellesleg én ilyen emberekkel nem nagyon találkoztam, normális helyeken az ilyen idiótákat, akikről írsz, pont hogy kihajítanák a fa.szba.
2016. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Nalunk nincs ilyen pedig nem is halkan edzek

Marmint ha mar fent van a nagysuly akkor hangot is adok ki de nem szol senki

2016. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Kenzo Tenma ***** válasza:
90%
Semennyire. Legalábbis ahova én járok ott még nem ért attrocitás. Csak segítséget kaptam eddig. Haverokkal persze cinkeljük egymást de az ugye más tészta.
2016. júl. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Ne törődj vele,senki se mázsás súlyokkal kezdi az edzést,sokan el se jutnak odáig. Szabályos kivitelezés sokkal fontosabb/hasznosabb!
2016. júl. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Cortez70 ***** válasza:
93%
Ahol edzek ott senkit nem érdekel, hogy más mennyivel edz. Nics gúnyolódás.
2016. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Cortez70 ***** válasza:
90%
* nincs.
2016. júl. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 crudy ***** válasza:
Érdekes, én se találkoztam még soha ilyennel pedig nyilván voltam kezdő.
2016. júl. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, adok egy esélyt a helyi teremnek, max nem megyek vissza következő hónapban.
2016. júl. 11. 19:29
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is frusztrált voltam eleinte. Egyszer vihorásztak a mellettem lévő gépen és azt hittem rajtam, mert kis súlyt használtam. Odaszóltam, hogy csak bemelegitek aztán kiderült egész máson vihogtak, rám se figyeltek. Egyébként sose tapasztaltam, hogy bárki ezt figyelte volna és szórakozott volna rajta. Nem is való az olyan oda.
2016. júl. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg cinkelnek és konkrétan téged kinevetnek szólj egy ott dolgozónak, ez nonszensz, hogy valakit azért nevetnek ki mert kezdő
2016. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!