Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok olcsó újpesti kondite...

Tudnátok olcsó újpesti konditermet ajánlani?

Figyelt kérdés

Elsősorban Újpest kp-Árpád út stb érdekelne.

Semmi extrára nincs szükségem, nem kell, hogy csillogjon-villogjon, kizárólag edzeni mennék :)

26/l

Köszönöm!


2016. júl. 20. 16:08
 1/7 Andi80018 ***** válasza:
Mi az az olcsó neked?
2016. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
4-8000-ig :)
2016. júl. 20. 17:56
 3/7 Andi80018 ***** válasza:
100%
Hát, asszem még megvan a Dominátor a központnál a Vasedény mellett, de az megmondom őszintén, hogy sz@r. Van egy kis terem az Árpád úton, az éjjel-nappali mellett, meg az Árpád üzletházban, az nem tudom mennyi, de oda nem nagyon járnak csajok. Én a Victoryt ajánlanám a stop shopnál, de az drágább, viszont elég jó. Ja, meg van egy a József Attila utcában, de az is tré, nekem nem tetszett, kb az még olcsó, de nem tudom mennyi. Pesten jó termet 10 alatt nem nagyon találsz.
2016. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, máris megy a zöld!

Az nem baj, ha nem sok (vagy egyáltalán egy) lány sem jár oda. Így legalább nem kell picsogást hallgatni vagy éppen az aktuális műkörömdivatról csevegni :))

2016. júl. 20. 19:22
 5/7 Andi80018 ***** válasza:
Én a Victory-ba járok, és senkivel sem dumálok, max ha én szólok valakihez, de az se nő általában. :-) Viszont jó nagy, ami nálam pl. elég fontos szempont, plusz klimatizált, tökéletes a nyitvatartása is, és vannak tök jó órák is, amire sajnos nem tudok járni az idő miatt, de egyébként simán jó. Szóval szerintem megéri jó teremre költeni.
2016. júl. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

holyday fitnesz.

ott van a központnál király utca,8900 a havi.

2016. júl. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Andi80018 ***** válasza:
Ja, igen, még az is.
2016. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!