Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti megszoktátok mosni a...

Ti megszoktátok mosni a csirkemellet sütés előtt meleg csapvízben? Nem ártok vele ha megmosom? Mert ugye ki tudja hogy kik fogdozták össze.

Figyelt kérdés

2016. júl. 28. 12:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Bassz ameg herold épp ettem a csirke rizst
2016. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
bocsi :(
2016. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

De mi ez a tévhit, hogy majd a hentesnél, meg a piacon jót fogsz kapni? Hagyjuk már, a piacon a FALUSI tojást, amin rajta a 3-as kód, hogy ketreces tartás, meg banánt árul a néni. Ugyanazt a szart adják el. Ha biztos akarsz benne lenni, hogy fúh de jó csirkét eszel, akkor vagy nagyanyádtól hordd a csirkét, vagy ha ő kiesett, akkor alakíts ki egy baromfi udvart és tartsál meg vágjál le te.

Nekem a családom gazdálkodással foglalkozik, én látom, hogy mennyire dettó ugyanaz a zöldség, gyümölcs, mint ami miatt rínak az emberek, hogy permetezett, meg műérlelt, ami a tescoban kapható, meg mit eszik és hogy él a bika/disznó/tyúk ami leadásra van szánva. Köze nincs a családi fogyasztásra szánt állatok tartásához.


Aminél nem láttad hogy tartják, annál ne is képzeld, hogy mennyivel jobb, mint bármelyik másik.

2016. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!