Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Tesztoszteron fokozó az...

A Tesztoszteron fokozó az igazából nem is emeli a tesztoszteronszintet, hanem az ösztrogént blokkolja?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam nemrég, ez igaz? És ha igaz ettől több tesztoszteron tud hasznosulni ? Lehet rosszul fogalmaztam nem értek hozzá de remélem érthető mi a kérdésem.
2016. júl. 30. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogy tdna mar tobb hasznosulni ha megvan adva h mennyit termel a tested?? 2. A tapkieges tesztok fszt se ernek penzkidobas
2016. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
akkor mi értelme az ösztrogén blokkolásnak?
2016. júl. 30. 12:55
 3/12 Cortez70 ***** válasza:
Emelheti, ha 30 éves kor után vagy. Ilyenkor már lejjebb megy a genetikai maxhoz képest és picit segít rajta.
2016. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És volt olyan akinél okozott bármennyi erő és izomnövekedést?
2016. júl. 30. 13:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Arra az edzes es a kaja valo
2016. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
DHEA régebb hatásos volt, már nem lehet kapni :) Vagyis én nem láttam sehol...
2016. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6: Most olvasom, hogy betiltották.
2016. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a természetes tesztó fokozó az gyógynövény készitmény, ami a természetes tesztoszteron szintedet, ha már csökkent, pár százalékkal vissza tolja, pl királydinnye kivonat, de ennek csak idősebb korban van értelme.


az ösztró blokkoló az más.

2016. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"A természetes tesztó "fokozó" = ösztrogén blokkoló... Nincs olyan legális anyag, amivel a tesztoszteron termelésedet befolyásolni tudod.. A tesztó fokozók gátolják az ösztrogént, így a tesztoszteron ösztrogénhez viszonyított arányát fokozza csak.

"


Ez egy másik kérdés egyik válasza, akkor hülyeséget mondott az illető?

2016. júl. 30. 15:16
 10/12 anonim ***** válasza:
"A királydinnye csökkenti a vér koleszterinszintjét, jótékonyan hat az emésztésre és a szervezet vízháztartására. Serkenti a gyomornedvek kiválasztását, a bélmozgást (perisztaltikát), és vizelethajtó hatású. Kiválóan alkalmazható szív- és érrendszeri betegségek, magas vérnyomás, vesebaj és húgyhólyagproblémák kezelésére. A legismertebb és legnépszerűbb természetes tesztoszteronfokozó, több mint 10 féle saponinnal. Növeli a természetes tesztoszterontermelést anélkül, hogy mesterségesen stimulálná a hormonszinteket."
2016. júl. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!