Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek jó ez az edzésterv?

Szerintetek jó ez az edzésterv?

Figyelt kérdés

Hétfő: Mell-tricepsz


Kedd: Hát-bicepsz


Szerda: Váll-csuklya


Csütörtök: Láb-has


Péntek: Mell-hát



Az a célom vele, hogy a bal bicepszem/jobb mellem felfejlődjön a "társa" szintjére...Utána meg majd az lesz a célom, hogy egy 80-85 kiló legyek. Jelenleg 76 vagyok.



2016. júl. 30. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Minek 2 mell meg hat?
2016. júl. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

melle sosem rakjuk tricepszhez, és hátat sosem rakjuk bicepszhez, szóval nem, nem jó.


mell + bicepsz

láb

pihi

váll + tricepsz

hát

pihi

2016. júl. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Cortez70 ***** válasza:

Mindegy mihez teszed a tricepszet vagy bicepszet. Nekem jobban esik ha mell után bicepsz van, de ha mell után tricepszezek akkor sincs semmi. Ugyanúgy nézek ki akkor is ha pár hónapig az megy. Mindegy szerintem.

Amúgy meg akkor edzheted kétszer a mellet és hátat ha egy edzésen nem megy rá sok sorozat.

És ez nem edzésterv, csak az izmok heti felosztása.

2016. júl. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azért nem mindegy, mert ha bicepsz háttal van, és tricepsz mellel, akkor a bicepsz heti 1 terhelést kap. ha a bi és a hát külön van, akkor kettőt, mert kap egy nagyot bicepsz edzés során, és egy közepeset hátedzés során. tricepsz ugyan ez, ha mellel van, akkor kap 1 nagy terhelést, meg egy nagyon nagyon minimálisan váll napon, viszont ha külön van, kap egy nagyot tri napon, meg egy közepeset mell napon, és mivel egy izomnak elég 2-3 nap pihi, igy ez a módszer jobb.
2016. júl. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
SZERINTEM.
2016. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Cortez70 ***** válasza:
Szerinted, igen. De nem egy edzésterv van csak ami jó. Én meg ezt tapasztaltam.
2016. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tudom, azért irtam oda, nekem igy jobb, hátnapon húzok fel, tuti nem fogok utána még bicepszezni is, meg mellezés után is tuti 10-20%al gyengülne a tricepsz, úgy meg szerintem sok értelme nincs edzeni
2016. júl. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Cortez70 ***** válasza:
Kisebb súllyal ment nekem is utána a bicepsz vagy tricepsz, de formába nem változtam, nem lettem szarabb. De mivel én is nagy súllyal szeretek edzeni, így mostanában nálam is mell-bic megy.
2016. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!