Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szabad-e venni 14 évesen...

Szabad-e venni 14 évesen Kreatin Monohidrátot?

Figyelt kérdés

Szeretnék szedni Kreatin Monohidrátot 14 éves vagyok és 2 éve edzek,2 hónapja csinálom a tömegnövelést és szeretnék fejlődni :) Amit beszoktam vinni naponta az 450g szénhidrát 270g fehérje és 75g zsír és napi 2-3-at edzek.

64kg vagyok és attól félek hogy valami bajom lehet a kreatin szedéstől a későbbiekre nézve. Vagy mit ajánlatok hogy erősebb legyek? :) Válaszokat előre is köszönöm :D



2016. aug. 1. 22:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

#7-es: Utánanéztem és testsúlykg/2g fehérje kell,én meg azt hittem hogy 270g a jó fehérje bevitel, és akkor most úgy fogok edzeni ahogy te javasoltad :) És abban is igazad van hogy nincs vitaminom. Úgyhogy akkor szerinted milyen vitamint vegyek? A Myproteintől az Alpha Men Multivitamin jó lesz? :) És akkor nem veszek Kreatin Monohidrátot :)

2016. aug. 3. 21:26
 12/12 likebike ***** válasza:
Az jó lesz,de vegyék egy C-vitamint mindenképp,mert 80mg nagyon kevés 2 tablettára,valamint magnéziumot is,mert az meg nincs benne.Ha veszel egy kálcium-magnéziumot pl a scitectől az jó.Még vegyél b-komplexet és meg is vagyunk szerintem.Max egy omega3 jöhet,ha nem eszel sűrűn halat,de amiket az előbb mondtam,főleg a Mg meg a C-vitamin,azok legyenek meg.
2016. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!