Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 18 alatt táplálékkiegészítő...

18 alatt táplálékkiegészítő fogyasztás?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. A kérdésem az lenne, hogy ennyi idősen lehet már különféle táplálékkiegészítőket(fehérjepor, BCAA, glutamin, Omega-3 kapszula, vitaminok, ízületvédő) fogyasztani? Ezeknek ugye nincs semmiféle káros hatása?

2016. aug. 3. 13:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Bcaa a legjobb "nasi" szálkásításnál, de semmi "hatását" nem tapasztaltam soha, kivéve a hasmenést, ha túlzásba vittem.
2016. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Cortez70 ***** válasza:
Mert mit vártál a bcaa-tól? Milyen hatást? Nem kox.
2016. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%
aminósav = aminósav
2016. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
És a vitargot mennyire érdemes megvenni? Ha megeszek edzés után valami odaillő gyümölcdöt(mondjuk barack), akkor az is jó?
2016. aug. 3. 14:41
 15/16 Cortez70 ***** válasza:
Sosem kell vitargo, mivel nem kell edzés után sem gyors ch. Akkor is összetett ch menjen, pl zab, rizs, stb. Sőt nem muszáj egyből enni, nincs anabolikus kapu, ablak, stb. Nem merül le nullára a ch raktár amit vissza kellene azonnal tölteni. A napi össz kajabevitel a lényeg.
2016. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
48%
pénzkidobás
2016. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!