Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelés minimális pacalosodá...

Jozso89 kérdése:

Tömegelés minimális pacalosodással?

Figyelt kérdés
Yo skacok! Sikeresen leadtam a súlyfölöslegem, talán még maradt rajtam 5 kg plusz de majd eltűnik, szóval 1 hete kezdtem tömegelni, ami nálam azt jelenti hogy 1,5 max 2 tskg ch-t viszek be, mert nem merek többet. Idáig ketogén diétán voltam, így még ez az 1,5 2 tskg ch is rémisztően soknak tűnik. Kérdezném tapasztaltaktól hogy elég lehet e ennyi a fejlődéshez vagy abszolút nem járható út? Persze nincsenek sablonok de vki hallott már olyanról aki ennyivel fejlődött? Ismerősök basztatnak h ez nem jó meg bőven 3 kellene a normális fejlődéshez + 15 kg-ot szeretnék felszedni de nem úgy hogy annak a 90% zsír legyen. Köszi a válaszokat.

2016. aug. 8. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0 ch is elég, ha megvan a zsir. 2 dolog fontos: fehérje és a kalória passzoljon, meg nagyjábol legyen tiszta a kaja
2016. aug. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Cortez70 ***** válasza:
Nem tudjuk,hogy neked mennyi kell, neked kell kitapasztalni.
2016. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen erre értettem azt hogy nincsenek sablonok. Tudom h nekem kell kitapasztalni csak azért tettem fel a kérdést h létezhet e. Első igen arról már hallottam de állítólag gáz zsírral, bővebben tudnál vmit mondani?
2016. aug. 8. 19:09
 4/8 anonim ***** válasza:
dehogy gáz, olvass utána a ketogén diétának.
2016. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A diéta részét ismerem hisz ketogéneztem több hónapig:D Tömegelésről lenne szó, de utánanézek csak vártam vmi tapasztalt hulkot aki nem a hagyományos 10k kalória 1 nap és kész.
2016. aug. 8. 19:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Pacalosodás :'D

En 2200 kcallal tomegelek max 2400 ha csalok kicsit vagy 2500. Igy is fejlodok. A feherje es a kaloria a lenyeg mint ahogy elottem is irtak. Ha te beviszed a napi feherjet ami kell hogy fejlodj onnantol mar mindegy hogy a maradek kaloriat zsirbol vagy chbol viszed be csak vidd be. Kicsi kaloriaplusz legyen minden nap ennyi a lenyeg. Kezdd mondjuk 2,5g chval 1g zsirral es ha nem hizol 1 honap utan 1 kilot akkor novelj a zsiron vagy chn fel grammot. De ha turelmetlen vagy akkor nezd neg 2 het mulva hogy hiztal e fel kilot es ha nem akkor novelj a makrokon. Ennyi.

2016. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na ilyesmit vártam, köszi. Igen fehérjével tisztában vok zsírral is csak a ch-tól paráztam mert első tömegelésem jön és ráparáztam hogy elbaszhatom amiért idáig diétáztam :)
2016. aug. 8. 19:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad nagyot emelni mikor novelsz erre figyelj. Mert ha nagyon nagy lesz a kaloriaplusz akkor megint behizol es annak meg nincs ertelme. En is itt bsztam el.. :(
2016. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!