Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tesztoszteront lehet nézetni...

Tesztoszteront lehet nézetni vérvételnél?

Figyelt kérdés

Vagy kell orvosi kérés?

Ha elmegyek a kórházba és megmondom hogy én tesztoszteront is akarok nézetni, akkor igy lehet?


2016. szept. 2. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Laborba mindig kell beutaló, ha ingyen akarod. Én magánlaborban mérettem, 5000 Ft körül van, és nem csak összes, hanem biológiailag aktív tesztó mérés is benne van ennyiért.
2016. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi.
2016. szept. 2. 14:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, lehet shbg-t is stb.
2016. szept. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor lehet? Elmegyek az SZTK-ba és megmondom hogy vérképpel tesztót is akarok nézetni. Csak akkor rá kell fizessek nem? Mert nem zavar a ráfizetés, mert nem megyek magánrendelőbe akkor ha olcsóbb az sztk-ban..
2016. szept. 2. 16:15
 5/9 anonim ***** válasza:
SZTK-ban szerintem csak háziorvosi beutalóval fogják megcsinálni.
2016. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ez úgy megy,hogy elmész a háziorvoshoz és ő ad egy beutalót a kerületi rendelőintézetbe kis laborra ami a vér és vizelet vizsgálat.

a beutalón fel van sorolva kb 50 fajta dolog amit meg lehet állapítani vérből és a doki beikszelget ebből néhány alap dolgot,hogy miket kell nézni nálad.

nah és ott van,hogy tesztoszteron szint mérés.

miután kijöttem én beikszeltem a papíron magamnak.

ezután elmész a kerületi rendelőintézetbe és kérsz időpontot a vérvételre a papíroddal.

2016. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aha ertem. Es a doki nem fogja megnezni nekem? Vagyis nem muszaj latnia az eredmenyeket? Mert ez igy jol hangzik hogy beikszelem magamnak de ha meg kell mutatnom a vegeredmenyt akkor lehet leb4szna hogy minek nyulkaltam bele.
2016. szept. 2. 21:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Én privát alapon csináltattam, azt néznek amit mondok. 5000ft belefér évente párszor.
2016. szept. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell beutaló. Egyszerűen elmész egy sztk-s urológiára.
2016. okt. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!