Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Skinny fat típus vagyok, arra...

Skinny fat típus vagyok, arra gondoltam elkéne egy kis "cucc"?

Figyelt kérdés
Ledobtam sokat, izom nem nagyon van, derekam, hasam, mellem zsíros. Az az igazság így stagnálok már fél éve. CH-t ingáztatom semmi. Próbáltam tömegelni rendes étrend edzéssel, jön a tömeg de zsír is van és így nagyon rossz. Tudok szerezni szemes stanát, arra gondoltam hogy kikéne próbálni így első kúrának. Hogy a zsír lemenjen, és persze kis izom is marad vagy jöhet, de hát a szemesektől sok izomra ugye nem számíthatunk. Nem a vesém májam akarom kikészíteni, szóval ésszerű keretek között. Edzek már több mint 2 éve. Lehet gyengeségnek gondoljátok, de nem tudok mást már kitalálni. Ezek az utolsó kis zsír kilók nem akarnak lemenni egyszerűen.
2016. szept. 8. 18:20
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Stanával magában semmire nem mész, főleg hogy kamu mind.
2016. szept. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
enni kéne nem cuccolni, vagy rakj ki egy képet, is megmondjuk
2016. szept. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg próbáltál normálisan diétázni, és nem megy le a zsír, akkor nézess egy tesztót meg egy pajzsmirigyet. Nálam az előbbi nagyon alacsony, és én sem tudok megszabadulni az úszógumitól. A cuccot nagyon végső megoldásnak tartogatnám. Nem biztos, hogy megéri a rizikót.
2016. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!