Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 napja szedem a Thaiger...

2 napja szedem a Thaiger Pharma Strombear 10mgos stanás cuccát. Normális, ha fáj a herém? Kicsit, hogy mondjam. Mintha szorítanák, megnyomnák . Ehhez hasonló.

Figyelt kérdés

#jddjhsjs
2016. szept. 18. 20:25
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

onnan, hogy magába stanázol.


azért formát rakhatnál.

2016. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
A stana nem tömegelésre való. Nem tudom ezt honnan szedted. Egyedül talán a march pharma stanája ami nincs felütve.
2016. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Azert nehez gyartot mondani, mert a zug-markakat is hamisitjak. Tehat ha mond valaki neked egyet, nem allitom, de lehet azt is 3 helyen hamisitjak.

En egy 100 szemes Genezis Stanat nyomtam provival, es semmi mellekhatasa nem volt. Biztos vagyok benne, hogy jo cucc volt. Dietahoz hasznaltam.

Tomeget csak kb 300 szemtol varhatsz,azt is csak 1-2 kg-ot, de az izom. Sot valaki azt mondja, hogy semennyi tomeget nem hoz, mivel amennyi izmot beepit, annyi vizet ki is hajt. Magaba csak kompozicio javitasra eleg.

2016. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Nyilvan normalis kajaval gondoltam a + 3 kilot. Ami sztem stanaval nemlehetetlen.... Humor herold... Honnan veszed, hogy nem szedek hozza pl provit? azert mert Szerelem irta, en meg nem reagaltam ra szted mar egybol azt jelenti, h nem szedek? 3 Kgert meg ha a kaja rendben van minek szedjek melle mast? inkabb aludj :)
2016. szept. 18. 21:33
 25/33 A kérdező kommentje:
Koszi szerelem, akkor lezt mellozom, mert ha hoz us vmit akkor testo van benne. Legalabb Te meg 1-2 ember tudott ertelmesen reagalni. :)
2016. szept. 18. 21:35
 26/33 anonim ***** válasza:

"3 Kgert meg ha a kaja rendben van minek szedjek melle mast? inkabb aludj"


Fingod sincs TÖKETLEN cimborám, hogy minek kell a proviron igaz?

2016. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
12%
várom az edzéstervet meg a formát
2016. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 zyzz.ae ***** válasza:
64%

"Itt jatsza a fejet a vegas idiotasagaival azt egy kepet nem lattunk meg rola"


Nem azért mondom de többször is rakott ki képet és k!rva jó formában van. Nem hülye gyerek tudja hogy mit beszél.

2016. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Na te agyatlan killergyoker vilag birkaja, a provi azert kell, hogy a hormonhaztartast helyben tartsa. Oszt nekem ne flegmazz mert azt sem tudod kinek ugatsz, ha en normalisan beszelek veled akkor te is te maugli. :)


Heroldka te meg varhatod nem fotozom magam, nem vagyok homi. Az edzes tervet meg csak azert sem kuldom, had orlodj meg egy kicsit. :)

2016. szept. 18. 21:46
 30/33 anonim ***** válasza:
nyugi engem nem érdekel, te bajod hogy rosszul edzel.
2016. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!