Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha eddig fehérjeszegény volt...

Ha eddig fehérjeszegény volt a táplálkozásom (és szar a testem), akkor mitorténik ha elkezdek szállkásítani?

Figyelt kérdés
Mert tudjuk,ugye hogy szállkásításnál 2,5-3 g x testsulykg-ra van szukség,es ugye en ettol nagyon messze voltam mert ossze-vissza kajaltam mindent..az lenne a kerdes hogy akkor akár izmot is szedhetnek fel és menne le zsír is rólam? mert akkor nem kezdenek el tomegelni csak szállkásítani és jó testem lenne. Szerintetek? Mert most vekonyak a lábaim a felsőtestemen meg rengeteg a háj,és ez akkor átalakulni ugye? Koszi a válaszokat
2016. szept. 19. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, az elején izmosodsz és zsírt is adsz le egyszerre
2016. szept. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
100%
Rosszul tudod. Naturálban szálkásításkor is elég 2g x ttkg fehérje. Kicsi a feherjeszintézis, nem tudsz többet beépíteni. Csak drágábbat szarsz.
2016. szept. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ez mellet ch-ból és zsírból is annyi menne amennyi kell testsulykg-ra és olyanok amilyek kellenek.Szóval ha most 74 kg vagyok,de szinte alig van rajtam izom és sok a zsír akkor akár hetente -0,5-1 kg helyet akár + x tomeg is elofordulhatna ez esetben szállkásito étrendd mellett?
2016. szept. 19. 11:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem fogynak hanem hiznak, de az izom tomegem gyarapodna? elképzelhető?
2016. szept. 19. 11:30
 5/5 anonim ***** válasza:
dobj fel egy képet, nem kell látszódnia az arcodnak , hidd el igy tudunk a legegyszerűbben segiteni, de van egy olyan érzésem hogy 99% hogy tömegelned kéne
2016. szept. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!