Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasznos a sorozatok közti...

Hasznos a sorozatok közti nyújtás?

Figyelt kérdés

2016. szept. 19. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
előtte mindenképpen szoktam, közte sem fog ártani
2016. szept. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
káros, valahol olvastam
2016. szept. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

én meg olvastam a gyűrűk urát mégse látok egy tündét se törpöt sétálni az utcán

pontozzatok le, azt lófaszt nem tudtok a dologról

2016. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
En nem szoktam nyújtani kozben de a legjobb haverom mindig nyujt es par honap alatt hajlekonyabb lett ugyhogy biztos hasznos
2016. szept. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hogyne lenne hasznos?

Sokkal hasznosabb, mint a rövidítés!

2016. szept. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gelóka válasza:
Attól függ mi a célod. Egyébként a legtöbben minden gyakorlat elött melegítenek, de csak az edzés legvégén nyújtanak, de akkor rendesen. Ha erômaximumot akarsz akkor ne nyújts edzés közben. Ha lazaságot akkor folyamatosan nyújts
2016. szept. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mannnocska ***** válasza:

Mindenképp ajánlott.


Egyrészt nem edzés utánra marad a nyújtás, amikor már a pihizésen, meg a séken jár az agyad, és csak elsieted, vagy meg se csinálod.


Másrészt az izom megfelelő, és optimális működéséhez nélkülözhetetlen. Továbbá segít elkerülni a sérüléseket, javítja a teljesítményedet.


Nagyon reklámdumának hangzik, de egy jó nyújtás elengedhetetlen az optimális teljesítményhez. Megjegyzem, hogy tévhit az edzés előtti nyújtás tiltása. Bemelegítés után ugyan lazán, de érdemes az aznapi megedzett izom megnyújtása.


Minden (szinte) tartásbeli probléma izmok megrövidülésére (nyújtás hiány) vezethetőek vissza. Görbe hát, megbillent medence, előrebukó fej, stb.


Sok izületi probléma is ilyesmi miatt alakul ki előbb-utóbb. Térdfájdalom származhat egészen a fej pozíciójának kibillenéséből (előrebillenő fej). Könyökfájdalom a hátsóváll gyengeségéből, stb...


Lényeg a lényeg, hogy megéri beleásni magad a nyújtásokba.

2016. szept. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!