Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Na szóval. Ha egy 56 kg...

Na szóval. Ha egy 56 kg lanynak van narancsbore. Es elkezd izmotnovelni attol a narancsbor nem. Fog elmulni igaz? Vagy talan kb fel ev utan eltunik?

Figyelt kérdés
Koszonom .
2016. szept. 26. 08:45
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Attol a narancsbir nem fog elmulni , igaz? **
2016. szept. 26. 08:46
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
Csak legyen rendbe a kaja... Fehérje,zöldség stb.+ a mozgás. Előbb utóbb látszódni fog.
2016. szept. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
Jah amugy érdekes azaz 56kg-al narancsbőr. Így tuti h a kaja nagyon nincs rendbe. Sok gyorskaját eszel?
2016. szept. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hat 15 eves lanyoknal mar latok narancsbort

Gyorskajat nem eszek... de csokit az boven meg edesseget :(

2016. szept. 26. 09:16
 5/17 anonim ***** válasza:
36%
Próbáld meg redukálni a mennyiséget, nem muszáj teljesen megvonni. Én is szerettem az édességeket, de amióta edzek nem is kívánom vagy csak nagyon ritkán.
2016. szept. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Miota edzel? Es van narancsborod?
2016. szept. 26. 11:07
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a tisztább étkezés + heti 3x súlyzós edzés és 1 aerob szépen lepucolta a narancsbőr nagy részét. Kerüld a feldolgozott élelmiszereket, gyorskajákat, hozzáadott cukrot, fehérlisztet és a zsírosabb tejtermékeket (zsírszegény cottage cheese, túró, esetleg joghurt maradhat), teljes kiőrlésű kenyeret és tésztát egyél, sok zöldség mehet és gyümölcs is de mértékkel. Nagyon fontos, hogy sokat igyál (lehetőleg sima vizet, semmi cukrozott gyümölcslé)! Nekem két hónap alatt látszódott a változás, úgy hogy a diétát kb. 70-80%-ban tartottam. Ha szereted a csokit, időnként pár kocka étcsoki szerintem még belefér.
2016. szept. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Még valami, előző vagyok. Ezért tuti lepontoznak majd, de október 19-én kezdődik a lifetilt narancsbőr programja (keress rá facebook-on)! Nekem a fenékformáló programjával sikerült a narancsbőr nagy részét lepucolni, úgy hogy táplálékkiegészítőket nem vettem, csak fehérjét ittam edzés után.
2016. szept. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%
Nekem sose volt, de fiú vagyok :D
2016. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%
Előző én nem tudom mi az, de tuti semmi haszna. Ugyanis az étkezésen múlik szinte mindeb.
2016. szept. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!