Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek mennyi idő alatt...

Szerintetek mennyi idő alatt tudnám ledobni ezt a hasat? Mit gondoltok az alkatomról?

Figyelt kérdés

Minden vélemény érdekelne tőletek, de azért ne essünk a ló túloldalára. Köszönöm!


Arra gondoltam, hogy felkeresek egy konditermet és változtatok az alkatomon. Fogyni nem igazán szeretnék, csak átdolgozni szépre a testem. kb 92 kg vagyok.


2016. okt. 15. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt a hasat ? Mit gondolunk erről az alakról?

Hát érdekes.

2016. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2016. okt. 15. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Pár hónap alatt le tudod adni. A helyedben csinálnék egy szálkásítást amíg le nem megy a has, aztán mehet a lassú tömegelés. Persze az edzést már rögtön el is kezdheted.
2016. okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
háát igen, szálkásítani kellene pár hónapig, ez ránézésre a testzsírszázalék kb 25%-os ami így azért 23 kiló zsír, egyrésze persze víz meg minden de igy is. Szóval szálkásítás pár hónapig, heti 2-3 cardio, súlyzós edzéssel kiegészítve, egészséges étrend-el és meg kell nézni a szervezet hogy reagál.
2016. okt. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most miért emelted ki a kérdést? Még mindig nem sikerült 6 hónap alatt sem lefogyni? Emeld fel a hájas segged és tégy ellene. Én is egy hájas disznó voltam , de letudtam fogyni . Ha meg nekem sikerült akkor bárkinek sikerülhet.
2017. máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hájas az edesanyad! :D
2017. máj. 17. 16:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy látom örök vesztes típus vagy.
2017. máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!