Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki mit szokott enni azon a...

Lesszi kérdése:

Ki mit szokott enni azon a héten és azon a napon amikor versenye van?

Figyelt kérdés
Leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy a verseny napján ki mit kajál. Nekem péntek délután 2kor lesz, addig egész nap mit egyek? Sajnos nagyon könnyen felpuffadok minden ételtől.

#verseny #étkezés #0 ch-s diéta
2016. nov. 6. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Reggel jol kajalj be minden felevel. Eloszor gyumolcsokkel kezd hogy a gyomrod "felebredjen" aztan nehezebb kajak. Johet egy kis stressz levezetes. Aztan ebedeles normalis meretben mert mire odaersz kiurulhet a gyomrod es leeshet a vercukrod. Ne kajald tul magad es hanyagold az ocska pek termekeket. En mar kajaltam tul magam szornyu ugy versenyezni hogy minden masodik alkalommal be kellett tapasztanom a szamat. De ez attol is fugg hogy milyen versenyre mesz. Milyenre mesz?
2016. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
komoly verseny lehet ha nincs meg előre a diéta
2016. nov. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen kedves Heroldka nem nagy verseny lesz de nekem fontos. Kisebb "házi bajnokság" fele.

Kedves első! Nagyon koszonom te segítettél:)

2016. nov. 7. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:
király lehet az edződ ha ennyire nem érdekli hogy hányadik leszel, hogy még étrendet sem ir
2016. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!