Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fél év alatt mennyit fejlődhet...

Fél év alatt mennyit fejlődhetek tömegnövelésben? , ha étrend 80% /suli miatt/ rendben és heti 3 súlyzós edzés (170cm 50kg)

Figyelt kérdés
2016. dec. 6. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha eleget eszel és jól edzesz akkor havi 1kg-mal számolj kb.
2016. dec. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kolis vagyok így nem könnyű megoldani a megfelelő étkezést,
2016. dec. 6. 14:45
 3/6 anonim ***** válasza:

én is 170 cm vagyok szóval el tudom képelni milyen lehetsz 50kilóval,hát kezdetben alapból nem olyan nagy tragédia ha nem fullos az étrend, de ha még ilyen könnyű is vagy, se zsir se izom nem nagyon lehet rajtad, havi minimum 1kg jöjjön, ha több akkor zsirosodsz de gondolom nem olyan gáz az még most

minimum 56-57kg leszel tuti, ha vmennyi zsirt is bevállalsz akkor a 60 reális cél

2016. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha megvannak a makrók+a jó edzés

100g fehérje, 250g szénhidrát 50g zsir minimum, de szénhidráton és zsiron emelhetsz ha nem jön a tömeg

2016. dec. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 12 hónap alatt 186cm/70kg-ról (iszonyatosan vékony voltam) 81.5kg lettem :) Kocka has eltűnt de formás lettem. Aztán kis diéta volt. Ráadás a kajámat max 60%-ra mondanám a te skáláldon.

Hajrá!!

2016. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

gondoltam a szőlőcukros megoldásra (a normál kajám mellett, napi 50-100g elosztva a nap folyamán)

ez mennyire oké?

működhet?

2016. dec. 6. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!