Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14eveseknel (eroemeles) mi a...

14eveseknel (eroemeles) mi a magyar rekord, felhuzas, fekvenyomas guggolas?

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
18 alatt 650 volt 2-3 éve ha jól tudom.
2016. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Marmint kulun-kulon. Fekvenyomas xkg. Guggokas x kg. Felhuzas x kg.
2016. dec. 12. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:
14 évesen még nem lehet érdemben erőemelni. Hülyeség a kérdésed.
2016. dec. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát biztos több mint amit te tudsz :DDDDD
2016. dec. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miböl gondolod?
2016. dec. 16. 13:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én jelenleg 14 vagyok, 11évesen kezdtem fegyencezni. Csak saját testsúllyal edzek, de néha kb. havi egyszer le szoktam menni terembe is. Leírom az én rekordjaim, de úgyis mindenki maga dönti el, hogy elhiszi vagy sem.

Guggolást kihagyom, nem szoktam. Amikor szoktam, akkor is max 40-50kg-al, ami egyáltalán nem sok.

Fekvenyomásban a rekordom 85kg 1X.

Felhúzásban 80kg. Ez sem számít soknak, de egyikre sem edzek komolyabban. És azt is tudom, hogy ált. a felhúzás jóval nagyobb szokott lenni, de hát nem fogok kamuzni, nekem ennyi a max ami feljött. Egyszer megpróbáltam 90kg-ot meg is indítottam, de bőven nem lett teljes tartomány.

2016. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14 évesen nem tudtok és nem is kell nektek mázsákat emelgetni. Bőven ráértek idősebb korotokban.
2016. dec. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Természetes, én is ebből indulok ki.

Saját testsúllyal edzek , csak kb. fél évente csinálok egy ilyen "felmérőt" , mindenből a max, hogy mennyit fejlődtem.

2016. dec. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!