Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Használna nekem a tömegnövelő?

Használna nekem a tömegnövelő?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kajakozom, és most a téli alapozó időszak van, amikor rengeteg kondizom. Azonban észrevettem, hogy nem igen jön már fel izom, egy jó ideje... legalább 1 éve kb. Fehérjét szoktam szedni télen, így most is szedem, de alig fejlődök. Talán egy tömegnövelővel többet érnék? Egy héten 11x van intenzív edzésem.
2016. dec. 17. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Heti 33x edzés jobb lenne
2016. dec. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nyilván jobb lenne, de iskola mellett nehéz megoldani...
2016. dec. 17. 12:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
inkább a táplálkozásodon kéne változtatni... ha valamilyen szinten tömeget szeretnél növelni sokkal több minőségi ételre van szüksége a szervezetednek. egyet viszont nem értek fehérjét szoktam szedni télen? mi köze van a fehérjének az évszakokhoz?
2016. dec. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az évszakokhoz nincs, de egész évben sokba kerülne nekem, így a téli alapozáshoz szoktam használni, amikor nem evezek.
2016. dec. 17. 13:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Kaját kellene összeállítani, kcal plusz legyen és testsúly kilogrammonként 2g fehérje. Hogy milyen alapanyagból tevődik a kcal az lényegében egészségtudatosság kérdése.
2016. dec. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%

Az első csak ironizál, mert beadagolták neki a túledzéses maszlagot. Egy versenyző kajakos simán edzhet heti 11x, ez nem testépítés, hogy lenyom 3 edzést és kipukkad egy hétre.

Kérdező az étrended tedd rendbe.

2016. dec. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen beadagolták nekem a szabadkőműves gyíkemberek. Sajálom Mr.Fletcher nem akartam csalódást okozni :(
2016. dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Ne legyél már ilyen. Egy versenyző sportolónak alapból sok edzése van, mellé még erősít, stb. Én is thai-boxoltam, volt heti 8-10 edzés, de minimum hat. Egyszerűen nem lehet megengedni, hogy ne eddz eleget, mert a többiek is sokat edzenek és ha te csak heti 5x edzel, akkor otthagynak a fenébe. Nekem kellett a technikai edzés is, ahol a küzdelmet gyakoroltam, meg mellé külön állóképesség, erő feljavítás. Kajakosoknál ez nem tudom hogy megy, de gondolom ha nem eveznek akkor is van valamiféle edzés, lehet hogy reggel is meg este is ugyanazon a napon. Az élsport az egyáltalán nem arról szól, hogy kedvtelésből kimész egy kicsit edzegetni. Az edzők is elvárják, hogy csináld meg amúgy is hajtás van. Judosok, birkózók, ökölvívók is edzenek ennyit meg az úszók is. Minden versenysport ilyen.
2016. dec. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Hallod igazából el se olvastam a kérdést, csak annyit láttam, hogy tömegnövelő és 11 edzés. :D nyilván más sportágakban simán belefér. Amit legutóbb írtál azt se olvasom el túl hosszú és unalmas
2016. dec. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Így van, hétköznap reggel és suli után, és szombat reggel.

Hétfő, Kedd: reggel úszás, délután kondi + futás.

Szerda: reggel crossfit, délután úszás.

Csütörtök: reggel futás(fartlek), délután kondi.

Péntek: reggel kondi, délután úszás.

Szombat: reggel tornatermi edzés.


Mindegyik elég intenzív. Viszont akkor úgy látom, hogy győzött az étrendem rendbetétele. Úgy gondolom rám is fér, úgyhogy akkor ezen próbálok majd változtatni. Köszi mindenkinek!

2016. dec. 17. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!