Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő étrend? Többi lent

Tömegnövelő étrend? Többi lent

Figyelt kérdés
Nos áprilisban töltöm a 18 at jelenleg 68 kg vagyok, már 2 hónapja járok terembe külön nekem összeállított edzésterv alapján, elötte pedig 6 évnyi sportmúltal rendelkezem és most szeretném elkezdeni a tömegnövelő étrendet mivel most kezdődik a tömegnövelő edzés is lassan, az a kérdésem hogy hogyan osszam fel a napi étkezéseket? Napi hámyszor és mikor? Illetve nálam kikötés hogy nem fogok porokon élni se shake, turmix semmi mindent tápanyagot természetes úton szeretnék bevinni, ezen feltételek mellett mit tudnátok javasolni?
2017. jan. 4. 20:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én voltam a hülye hogy egyáltalán itt megkérdeztem bármit ezért tatt itt ez az ország inkább elmegyek egy diatetikushoz, köszi szépen a nagyon hasznos válaszokat
2017. jan. 4. 20:49
 12/17 anonim ***** válasza:
És mondd már el,miért kéne edzés után bevinni fehérjét meg gyors ch-t?Nincs anabolikus ablak,nem kell edzés után enni a gyors felszívódás miatt,ha nem akarsz,mert egy tejsavófehérje is 3-4 órán keresztül szívódik fel.
2017. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Elmondtam neked szépen,hogy mit is kell csinálni.Amiket a #2 írt,azok a tények már vagy 5 éve megvannak döntve.Segíteni akartam,de még te vagy megsértődve.
2017. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Igazából úgy osztod be az étkezéseidet ahogy te szeretnéd de azért 3 óránként illenék enni. Edzés előtt úgy egyél hogy az ne befolyásolja negatívan az edzés kimenetelét. Értem ez alatt hogy: van aki pl aze dzés előtt 2 órája evett utoljára és vígan leedz míg én pl nem tudok üres hassal edezni ezért edzést előtt fél órával eszek de ha pl közvetlen előtte ennék az már zavarna az edzésben plusz az emésztési folyamatok szempontjából sem szerencsés a dolog... de majd kitapasztalod hogy nálad hogy működik a legjobban. Amúgy az előző hozzászólásomon nincs mit megmagyarázni. Ti is tisztában vagytok ezekkel a dolgokkal csak épp nem hisztek benne. Nincs anabolikus kapu, tök mindegy mikor eszel stb stb azért bármi is a helyes megfejtés"" nem ártana valami metódus szerint csinálni a dolgokat. Akkor ennyi erővel azt is mondhatnánk hogy egyél amikor szeretnél! Akár tömb be az egészet reggel legalább le van tudva nem? Vagy akkor már inkább lefekvés nem? Úgy is csak a napi kalória bevitel számít nem?:D

2017. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Valaki 2 étkezésből be tudja vinni a napi mennyiségeket,mert annyi kell neki.Felőlem csinálja úgy,ahogy akarja,úgyis jobban tudja.
2017. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#14: Sőt, van, aki edzés előtt 22 órával eszik utoljára, mert neki úgy jó. Vagyunk egypáran, akik éhgyomorra szeretnek edzeni s ha az ember napi egyszer eszik s azt előszeretettel edzés utánra teszi...

Nagyon sokféle ember van s mindenkinek máshogy jó elosztani az étkezéseket, sőt a makrók is durván mások lehetnek (persze a fehérje terén nem), maguk az alapanyagok is.


Ki lehet indulni valami étrendből, de nem mindenkinek jó az s a legjobb a személyre szabott módszer. Ki kell tapasztalni, mi esik jól.

2017. jan. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Van külön személyre szabott edzésed azt írtad, kaját mér nem csináltattál?
2017. jan. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!