Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagy sulyoz edzes?

Zoli20 kérdése:

Nagy sulyoz edzes?

Figyelt kérdés
Sokan ijesztgetnek azzal h a labbal vegzett nagy sulyos (300kg) edzestol fokent labtolo,serul a nemiszerv,gondolok arra h semmifele karos hatasa nincs a. nemiszervre 17 vagyok,barmifele zavar vagy egyeb?
2017. jan. 17. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Erőszintedtől függ a dolog. Ha nem bírod, de erőlteted, akkor könnyen sérülés lehet belőle. Amivel megy 8-10 ismétlés szabályosan és bemelegítesz, azzal nem fogsz lesérülni.
2017. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne csináld hát azt a gyakorlatot :D


Amúgy 300 kg nem sok.(tiszteletre méltó, de nem olyan nagy súly.)

Paul Anderson 540 kg tudott teljes guggolást csinálni.850 kg negyed guggolás.(jó igaz ő egy legenda)

2017. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen és benne volt egy gyógyszertár.
2017. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

--gömb--


Az 50-es, 60-as években még biztosan nem volt benne akkora gyógyszertár mint a maiakban. Közel sem.

2017. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

--gömb--


A kérdésre meg annyit hogy a mai lábtolók nagy része szögben áll, ezért olyan 0,5-0,7-tel kell szorozni a rajta használt súlyt, ha meg akarjuk kapni a lábra ható tényleges erőt. Persze vannak csigásak is, ott már tényleg gépe válogatja.

De az hogy "labtolozok 300 kilóval" az lehet egy komoly teljesítmény, meg lehet minimális is. Attól függ milyen gép.

2017. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én megnéztem ezt az embert, de valami piszok erős testfelépítése volt.

Nagyon jók voltak tehát az adottságai, tényleg egyedülálló a teljesítmény is.

De egy élsportoló nem olyan, mint a sima hobbiból edző hétköznapi ember. Neki ebből állt az élete szerek ide vagy oda.

2017. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Veseelégtelenségben szenvedett, szóval elég para lett volna neki egy sima gyógyszer is.Igen ez is uralta az életét.
2017. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden tiszteletem az övé. Le a kalappal. Nagyon keményen csinálhatta, de tényleg. Ő benne volt az emberiség 1%-ban, aki megvalósítja a lehetetlent.
2017. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
most a kerdesre valaszoljatok :D
2017. jan. 17. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!